fbpx

Ödüllü Yarışma | “Benim Profilo’m” Resim Yarışması Başlıyor Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

‘Geleceğin Profilo’sunu çocuklar resmedecek

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ‘Benim Profilo’m Resim Yarışması’ bu yıl ‘Geleceğin Profilo’su’ temasıyla 4-8 ve 8-12 yaş çocukların resimlerini bekliyor. ‘Geleceğin Profilo’su 23 Nisan Resim Yarışması’na başvurular 15 Nisan’a kadar devam edecek.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle çocuklar için düzenlediği ve gelenekselleşmeye başlayan ‘Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması’, bu yıl üçüncü yaşını kutluyor. Çocukların hayal güçlerini resmetmelerine olanak veren yarışmanın 2018 teması ‘Geleceğin Profilo’su’. Bu yıl çocuklar gelecekte beyaz eşyaların nasıl olacağını resmedecekler.

15 Nisan 2018 tarihine kadar başvuruları devam edecek olan yarışmaya katılan eserler, 4-8 yaş ve 8-12 yaş olmak üzere iki ayrı kategoride değerlendiriliyor.

Yarışma süresince her adayın sadece tek bir eserle katılabildiği yarışmada çocuklar, A3 boyutta (297mmx420mm) kağıda çizdikleri resmin yüksek çözünürlüklü JPG görselini ya da taranmış halini www.benimprofilom.com adresine yükleyebilecek ya da en yakın Profilo Yetkili Satıcısına başvuru formunu doldurarak teslim edebilecekler.

Jüri değerlendirmesi sonucunda, her iki kategoride de ilk üç resmin sahipleri, birbirinden renkli ödüller kazanacak. Yine her iki kategorinin 4.’süne de mansiyon ödülü olarak bir boya seti hediye edilecek.

Kazananlara Birer Günlük Hediye!

‘Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması’nın birincileri Sacred 7Travel’ın aileler için düzenlediği ‘Ailemle Geziyorum’ konseptli İstanbul’da bir günlük müze gezisi kazanırken ikinciler Vialand Tema Park’ta, üçüncüler ise Madame Tussauds İstanbul’da aileleri ile birlikte eğlenceli bir gün geçirecek.

Yarışma kuralları çerçevesinde çocuklar, velilerinin izni ve onayı ile yarışmaya katılabilecekler. Şehir dışından katılıp dereceye giren yarışmacıların, bir ebeveynleri ile birlikte konaklama ve ulaşım masrafları da yine Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından karşılanacak. Yarışmayı kazananlar ödüllerini 30 Nisan – 15 Eylül arasında bayram tatilleri haricinde kullanacaklar.

15 Nisan’a dek başvurulabilecek yarışmanın kazananları 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda www.benimprofilom.com adresinden açıklanacak.

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!


Comments

  1. İSİMSİZ KAHRAMAN Says: Nisan 2, 2018 at 4:31 pm

    2018 için değil mi????

    • Annesinin Meleği Says: Nisan 3, 2018 at 4:57 pm

      Elbette, 15 Nisan 2018 tarihine kadar Benim Profilo’m Resim Yarışması başvuruları devam edecek. Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir