fbpx

“Benim Profilo’m” Resim Yarışması’na başvuru süresi uzatıldı! Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

“Benim Profilo’m” Çocuk Resimleri Yarışması’na başvurular 30 Nisan’a kadar uzatıldı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ‘Geleceğin Profilo’su’ temasıyla bu yıl üçüncü kez düzenlediği ‘Benim Profilo’m Resim Yarışması’na başvurular, gelen yoğun talep üzerine 30 Nisan’a kadar uzatıldı.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle çocuklar için düzenlediği ve gelenekselleşmeye başlayan ‘Benim Profilom 23 Nisan Resim Yarışması’nın başvuruları, gelen yoğun talep üzerine 30 Nisan’a kadar uzatıldı.

Çocukların hayal güçlerini resmetmelerine olanak veren ve bu yıl üçüncü yaşını kutlayan, yarışmanın 2018 teması ‘Geleceğin Profilo’su’. Bu yıl çocuklar gelecekte beyaz eşyaların nasıl olacağını resmedecekler.

Benim Profilo’m Resim Yarışmasına Katılım Koşulları:

Yarışmaya katılan eserler, 4-8 yaş ve 8-12 yaş olmak üzere iki ayrı kategoride değerlendirilecek.

Yarışma süresince her adayın sadece tek bir eserle katılabildiği yarışmada çocuklar, A3 boyutta (297mmx420mm) kağıda çizdikleri resmin yüksek çözünürlüklü JPG görselini ya da taranmış halini www.benimprofilom.com adresine yükleyebilecek ya da en yakın Profilo Yetkili Satıcısı’na başvuru formunu doldurarak teslim edebilecekler.

Jüri değerlendirmesi sonucunda, her iki kategoride de ilk üç resmin sahipleri, birbirinden renkli ödüller kazanacak. Yine her iki kategorinin 4.’süne de mansiyon ödülü olarak bir boya seti hediye edilecek.

Benim Profilo’m Resim Yarışmasını Kazananlara Birer Günlük Hediye!

‘Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması’nın birincileri Sacred 7Travel’ın aileler için düzenlediği ‘Ailemle Geziyorum’ konseptli İstanbul’da bir günlük müze gezisi kazanırken ikinciler Vialand Tema Park’ta, üçüncüler ise Madame Tussauds İstanbul’da aileleri ile birlikte eğlenceli bir gün geçirecek.

Yarışma kuralları gereğince çocuklar, velilerinin izni ve onayı ile yarışmaya katılabilecekler. Şehir dışından katılıp dereceye giren yarışmacıların, bir ebeveynleri ile birlikte konaklama ve ulaşım masrafları da yine Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından karşılanacak. Yarışmayı kazananlar ödüllerini 20 Mayıs – 15 Eylül arasında bayram tatilleri haricinde kullanabilecekler.

Yarışmanın kazananları 7 Mayıs Pazartesi günü www.benimprofilom.com adresinden açıklanacak.

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir