fbpx

Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi’nden, Yaz Programı ve İngilizce Yaz Okulu Yaz Okulu ve Kamplar

FMV Işık Okulları kapsamındaki Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi, yaz dönemi boyunca farklı yaş gruplarına yönelik birçok spor, sanat ve tasarım branşını kapsayan yaz programlarının yanı sıra, 5-10 yaşa özel hazırlanan ve ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilen Işık Summer Fun isimli yaz okulunu sunuyor.

FMV Işık Okulları, kendi bünyesindeki Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi’nin yaz dönemi için özel olarak hazırladığı birçok branştaki programlar ve Işık Summer Fun isimli yaz okuluyla, çocukların tatil dönemini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmelerini hedefliyor.

Çocukların bilimin yanı sıra, sportif, sanatsal ve sosyal anlamda da gelişimlerine katkı sağlamak adına kurulan Işık Spor Sanat Akademisi’nin Erenköy, Ispartakule ve Ayazağa Kampüsleri’nde gerçekleşecek yaz dönemi programlarında, öğrenciler yaşlarına uygun olarak basketbol, yüzme, futbol, masa tenisi, tenis, voleybol gibi branşlar seçebilecek. Erenköy Kampüsü’nde ise piyano ve gitar enstrüman çalışmaları da yer alacak.

FMV Işık Okulları Yaz Programı Ispartakule Kampüsü’nde 18 Haziran, Ayazağa ve Erenköy Kampüsü’nde 25 Haziran 2018 tarihinde başlayacak ve 2 kurdan oluşacak.

Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi tarafından düzenlenen, çocukların eğlenceli oyun ve yaratıcı etkinlikler eşliğinde eğlenirken aynı zamanda İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmesini amaçlayan Işık Summer Fun ise 18 Haziran Pazartesi – 6 Temmuz Cuma tarihleri arasında Nişantaşı ve Ispartakule Kampüsleri’nde, 25 Haziran Pazartesi – 13 Temmuz Cuma tarihleri arasında Ayazağa ve Erenköy Kampüsleri’nde gerçekleşecek.

Pazartesiden cumaya 09.00 – 16.00 saatleri arasında tam günlük çalışmalardan oluşan Işık Summer Fun’da tüm kurslar İngilizce olarak gerçekleşecek. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle birlikte İngilizce öğretmenliği okuyan grup liderleri de tüm programa eşlik edecek.

Işık Summer Fun’da, 5-10 yaş arası çocuklar için özel olarak planlanmış müfredat ile tamamen İngilizce konuşulan bir ortamda sportif oyunlar, mutfak atölyesi, müzik, sınıf içi ve sınıf dışı oyunlar, kodlama, dans ve görsel sanatlar etkinlikleri gibi çocukların öğrenirken aynı zamanda eğleneceği birbirinden güzel etkinlikler yer alacak.

Detaylı bilgiye www.isiksummerfun.com ve www.fmvisikakademi.com web sitesinden ulaşılabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir