fbpx

Bu Hafta Sonu Çocuklar Trumpland’de Rüzgar Çanı Tasarlayıp Tiyatro İzleyecekler


Ücretsiz Etkinlikler

Trumpland’de hafta sonu çocuklar ‘Rüzgar Çanı Atölyesi’ ile el becerilerini geliştirecekler. 21 Temmuz Cumartesi günü ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ , 22 Temmuz Pazar günü ise ‘Kırmızı Başlıklı Kaz’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz!

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de bu hafta sonu da birbirinden keyifli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Rüzgar Çanı Atölyesi’ ile değişik malzemeler kullanarak rüzgar çanlarını dilediklerince süsleyecek, birbirinden güzel tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

21 Temmuz Cumartesi günü ‘Benim Güzel Pabuçlarım’, 22 Temmuz Pazar günü ise ‘Kırmızı Başlıklı Kaz’ adlı tiyatro oyunları her iki gün de Trumpland Wii Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar çeşitli süsleme malzemeleri ve rengarenk boyaları kullanarak kendi rüzgar çanlarını tasarlayacaklar. 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Rüzgar Çanı Atölyesi’nde, çocuklar eğlenirken öğrenecek, el becerilerini geliştirecekler.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir