fbpx

Müjde Çocuklar! Red Kit Efsanesi Vadistanbul’da Ücretsiz Etkinlikler

Red Kit Efsanesi Vadistanbul’da

3-11 Kasım’da Çocuklar Red Kit olup kendi kasabalarında huzuru sağlayacak

Dünyanın en sevilen çizgi karakterlerinden Red Kit, eğlenceli etkinlik alanıyla 3-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Vadistanbul’da

Çocukluğumda en sevdiğim çizgi karakterlerden olan RedKit’i resimlediğim defterlerimin bazıları hala annemde saklı. Sanırım hayatım boyunca en çok RedKit karakterinin resmini taklit etmiş olmalıyım. Ve dünyanın en ünlü kovboy çizgi film karakteri Red Kit minik misafirleri için Vadistanbul’a geliyor. Sanırım sadece çocuklarım için değil biraz da kendim için Vadistanbul’u ziyaret edeceğim.

Vadistanbul’da kurulacak olan Red Kit kasabasında çocuklar Daltonlar’ı yakalamaya ve banka soygunlarını önlemeye çalışacak. Red Kit kasabasında çocuklar şerif rozeti almak için de eğlenceli atölyelere girecek ve oyunlar oynayacak. Etkinliğe katlan tüm çocuklar etkinlik sonunda kendilerinin kasabanın kurtarıcısı olduklarını yazan gazeteyi de hediye olarak alacaklar.

Etkinlik 3-11 Kasım 2018 tarihleri ve saat 12.00 – 20.00 saatleri arasında düzenlenecek. Etkinliğe katılım Vadistanbul’a e gelen tüm çocuklara açık.

Vadistanbul’a İstanbul’un pek çok merkezinden ücretsiz servis ve Havaray ile ulaşılabiliyor. Vadistanbul’a ulaşım ve etkinlikler hakkında bilgi www.vadistanbulavm.com adresinden edinilebiliyor.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir