fbpx

2019 Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Başvuruları Başladı Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

2019 Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması

Hayalinizdeki arabayı çizin…

Bırakın hayal gücünüz istediği gibi dolaşsın!

Hayallerindeki Arabayı resmederek 22 Şubat 2019 tarihine kadar başvuruda bulunan 15 yaş ve altındaki çocuklar, öncelikle Türkiye Ulusal yarışmasında dereceye girmek için yarışacak. Türkiye’de dereceye girenler de, Dünyanın 5 kıtasından seçilmiş eserlerin yer alacağı Uluslararası Yarışma’ya katılma şansı elde edecekler. Kazananlar Türkiye’de birbirinden değerli hediyeler, dünya yarışmasında da Japonya seyahati ile ödüllendirilecekler.

2019 Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışmasının Amacı

TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması’nın amacı, çocukların eğlenmeleri ve yaratıcı hayal güçlerini kullanarak çizecekleri “Hayalimdeki Araba” ile hayal kurmanın önemini anlamaları için fırsatlar yaratmaktır.

2019 Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılım Dönemi

15 Aralık 2018-22 Şubat 2019

2019 Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması teması

Hayalinizdeki Araba

2019 Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılımcı Yaş Kategorileri

(1) 7 yaş ve altı  (2) 8-11 yaş arası  (3) 12-15 yaş arası

Resim çalışmasının şartları

Yarışmaya katılacak eserlerin A3 kağıt boyutunda veya tabloid boyutta olması tavsiye edilir.A4 boyutundaki çalışmalar da kabul edilecektir. 400mmx550 mm boyutundan büyük ve A4 boyutundan küçük çalışmalar (Ör: A5 gibi kağıt boyutlarına çizilen eserler) değerlendirilmeyecektir.Paspartu kullanılmaması önemle tavsiye edilir.Eserlerin el çizimi ve bir arka plana sahip olması esastır.Eserler dijital olarak yaratılmış olmamalıdır.Bilgisayar kullanılarak oluşturulan çalışmalar değerlendirilmeyecektir.Eserler kolaj, dekupe veya ayrı resimleri birleştirme/yapıştırma çalışmaları olmamalıdır.Her türlü kağıt cinsine müsaade edilmektedir ve istenilen resim malzemesi (karakalem, sulu boya, renkli kalemler, pastel boya, vs. de dahil olmak üzere bütün boyalar) kullanılabilir.Arka plana sahip olmayan eserler değerlendirmeye tabi tutulmazlar.

Sorular için

TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması  TOYOTA Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.  Cumhuriyet mah. D-100 Kuzey Yan yol No:5  Yakacık 34876 Kartal – İstanbul  TOYOTA İLETİŞİM MERKEZİ: (0212) 354 0 354

Yarışmaya katılım için linki tıklayın: TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışmasına Nasıl Katılacağım

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir