Ücretsiz Etkinlik: Carousel Gelişim Okulu

0

10 Eylül 2011, Cumartesi,
26 Şubat 2012, Pazar arası her gün

Carousel Gelişim Okulu, Çocukları ve Anneleri Sanatla Geliştiriyor…

Carousel, Çocukları ve Anneleri Sanatla Geliştiriyor…

Ücretsiz Etkinlik: Carousel Gelişim Okulu, Çocukları ve Anneleri Sanatla Geliştiriyor
Ücretsiz Etkinlik: Carousel Gelişim Okulu, Çocukları ve Anneleri Sanatla Geliştiriyor

Carousel Alışveriş Merkezi, yeni sezona bir dizi etkinlikle giriyor! Anne ve çocuklara yönelik etkinlikler, kişisel ve sanatsal gelişimi hedefliyor!

Carousel Alışveriş Merkezi, yeni sezona bir dizi etkinlikle giriyor! Anne ve çocuklara yönelik olarak hazırlanan etkinlikler, kişisel ve sanatsal gelişimi hedefliyor! Etkinlikler, 10 Eylül 2011 günü başlayarak 25 Şubat 2011’e kadar devam edecek.

Hafta içlerinde annelerin, hafta sonunda ise çocukların katılabileceği seri, her ay birer saatlik dörder atölye olarak devam edecek ve katılım bütünüyle ücretsiz olacak. Etkinlikler, diksiyon, beden dili, hızlı ve verimli okuma yöntemleri, iletişim becerileri, Türk ve Dünya mutfak kültürü gibi kişisel gelişimi destekleyen atölyeleri içerirken; çini, mozaik, ahşap boyama, heykel, resim, tasarım, kolaj gibi sanatları da katılımcılarla tanıştıracak. Her atölye, orijinal ve dolu dolu bir uygulama ile interaktif nitelekte olacak.

Çocukların beyinle bedensel gelişimlerini paralel devam ettirebilmek, takım halinde çalışabilme yeteneği kazandırmak, farklı ortamlara uyumu kolaylaştırmak, özgüven ve ifade yeteneğini artırmak amaçlarını taşıyan etkinlikler; temel olarak gözlem, araştırma, algılama, sanatsal yaratıcılık, farkındalık, adaptasyon gibi mental ve motor becerileri geliştirmeye yönelik olup GA Çocuk tarafından projelendirildi. Proje dahilindeki annelere yönelik etkinlikler ise kişisel gelişimde yeni ufuklar açarak ebeveyn-çocuk iletişimde yetkinleşmeyi olanaklı kılacak. Uzman eğitmenler, psikologlar ve danışmanlar eşliğinde yürütülecek olan seri; soru ve cevaplar, söyleşiler, önemli günler aktiviteleriyle de beslenecek ve sürpriz oyunlar, hediyeler, eğlencelerle renklenecek.

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Halit Ziya Uşaklıgil Cad. Bakırköy

Rezervasyon için: 0212 570 84 34

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz