Champion, köpekler ve sahiplerini Özgür Patiler Geçidine bekliyor

0

Haydi Çocuklar Özgür Patiler Geçidine!

Haydi Çocuklar Özgür Patiler Geçidine!    Premium Champion Kedi – Köpek Mamaları, 15 Haziran Pazar günü saat 09.30’da Caddebostan’da gerçekleştireceği Özgür Patiler Geçidi’ne Babalar Günü’nde hem babasıyla hem de sevimli dostuyla eğlenceli vakit geçirmek isteyen tüm çocukları bekliyor.

Premium Champion Kedi – Köpek Mamaları, 15 Haziran Pazar günü saat 09.30’da Caddebostan’da gerçekleştireceği Özgür Patiler Geçidi’ne Babalar Günü’nde hem babasıyla hem de sevimli dostuyla eğlenceli vakit geçirmek isteyen tüm çocukları bekliyor.

Saat 09.30’da Caddebostan Migros önünde kayıtların alınacağı etkinlik, saat 10.00’da bando eşliğinde yürüyüşle başlayacak. Yürüyüşün ardından saat 11.00’de ise şehir hayatında yaşayan köpeklerin içgüdülerini beslemek amacıyla oluşturulan ve köpekli sporlar konusunda önemli başarılara imza atan Champion Agility & Frisbee Team’in renkli frizbi ve parkur (agility) gösterisi ile devam edecek.

Champion, Özgür Patiler Geçidi ve markanın sahibi Türkiye’nin ilk yerli kuru mama üreticisi Tropikal Pet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.championpet.com.tr ve www.tropikalpet.com.tr adresleri ziyaret edilebilir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz