Okula Dönüş Çocuk Festivali Tepe Nautilus Dev Çadırında!

0
Okula Dönüş Festivali 21 – 22 Eylül tarihlerinde Tepe Nautilus’a geliyor.

Okula Dönüş Festivali 21 – 22 Eylül tarihlerinde Tepe Nautilus’a geliyor. Çocuklar, Türkiye’de ilk kez 2.500 m2’lik dev bir çadırda oyun oynama imkânı bulurken, dünyaca ünlü çizgi film karakterleri ile tanışma fırsatı yakalayacaklar. Dev Monopoly ’den Nerf Kapışma Alanı’na, ana sahnede DJ Bumble Bee ile partiden, Optimus Prime dev robotlar, My Little Pony, Twilight Sparkle, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Play-Doh maskotları ve Mr. Monopoly ile tanışmaya kadar çocuklar için büyülü bir dünyanın kapıları Tepe Nautilus’ta aralanıyor.

Tepe Nautilus, dünyanın en sevilen oyunları ve şovlarını farklı bir deneyimle ziyaretçileri ile buluşturuyor. Türkiye’de ilk kez, 2500 m2’lik dev çadırda gerçekleşecek olan Okula Dönüş Festivali ile Tepe Nautilus, 21-22 Eylül tarihlerinde ziyaretçilerine unutamayacakları bir oyun deneyimi sunacak. 2 gün boyunca 10 binden fazla ziyaretçiyi ağırlaması beklenen festivalde çocuklar dünyayı kasıp kavuran oyunları büyük tema alanlarda oynarken, sevdikleri çizgi film karakterleriyle de tanışma fırsatı bulacak. Okula Dönüş Festivali ziyaretçileri, oyunların yanı sıra alanda bulunan eğlenceli şovlar ve eğitici etkinliklerle unutamayacakları deneyimler yaşayacaklar. 

En Sevilen Karakterler Dev Çadırda

Okula Dönüş Festivali’nde çocuklar, Minika Çocuk etkinlik alanında Minika TV ve Minika Go’nun karakterleri Koyun Shaun, İstanbul Muhafızları, Littlest Pet Shop ve Maceracı Yüzgeçler ile tanışma fırsatı bulacaklar. Play Doh etkinlik alanında oyun hamurlarıyla yaratıcılıklarını geliştiren minikler, Play Doh maskotları ile, My Little Pony etkinlik alanında ise Pinkie Pie ile keyifli dakikalar geçirecekler.

Transformers etkinlik alanında birbirinden farklı aktiviteleri deneyimleme şansı bulacak çocuklar, Transformers karakterleri Optimus Prime ve Bumble Bee ile bir araya gelecekler. 

Retro Games ile Geçmişe Yolculuk 

Festivalin en dikkat çeken alanlarından biri olan Retro Games’te minik ziyaretçiler daha önce hiç yaşamadıkları bir oyun deneyimi yaşarken, yetişkinler ise 80’ler ve 90’ların unutulmayan oyunları Commodore 64, Tilt, Atari, Arcade Games ve Langırt ile geçmişe yolculuk yapacaklar.

Eğlence ve Macera Bir Arada

Nerf kapışma alanında yeteneklerini sergileyen çocuklar, heyecan, aksiyon ve takım ruhunu bir arada yaşayacaklar. Hasbro Gaming Area’da en sevilen kutu oyunları Monopoly, Süper Doktor, Connect 4 ve Bil Bakalım Kim? oyunları dev alanlarda oynanacak.Alanda bulunan Dream Printer, çocukların ileride hayalini kurduğu meslekleri karikatürize edecek. Ana sahnede gerçekleşecek bubble, illüzyon, balon katlama showları, Youtuber Hasan Mustan’ın eğlenceli gösterisi ve birbirinden keyifli aktiviteler, miniklere renkli saatler yaşatacak. 

*21 – 22 Eylül tarihlerinde Tepe Nautilus’ta gerçekleşecek Okula Dönüş Festivali’nin biletleri Biletix üzerinden satışa çıkacaktır.

Etkinlik Tarihi: 21-22 Eylül

Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus Açık Otopark

Etkinlik Saati: 1. Seans: 10.00-14.00

2. Seans: 14.30-18.30

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz