fbpx
Ana Sayfa Anneler İçin Doğum Lohusa ziyareti hediyeleri

Lohusa ziyareti hediyeleri

Bebek görme hediyesi ne alınır? Yeni doğum yapmış anneye herkesten farklı bir hediye ile gitmek için önerilerime gözat!

0
Bebek görme hediyesi ne alınır

Bebek görme hediyesi önerileri

Lohusa ziyaretine giderken çatkapı değil önceden haberli olarak gitmek lazım. Bebek görmek üzere ziyarete giderken, misafirliğiniz süresince ikram beklemek yerine yanınızda bir kap yemekle birlikte giderseniz bu inceliğiniz asla unutulmayacaktır emin olabilirsiniz. Zaten bebek çocuk sahibiyseniz neden bahsettiğimi hemen anlamış ve hak vermişsinizdir.

Lohusa ziyaretine giderken genel de bebeğe yönelik kılık kıyafet giyim hediyeleri tercih ediliyor. Bu da benzer kıyafetler ve benzer bedenlerle satın alınmış birbirinin aynı giyim eşyası demek oluyor.

Aldığım yeni bebek hediyesi bir ihtiyacı karşılasın diye düşünüyorsanız, annenin eksiklerini önceden öğrenmek çok önemli, kıymetli bir incelik. Ama içinizden iyi de böyle yaparsam ne kıymeti kalır diye geçirebilirsiniz.

Bebek görme hediyesi ne alınır

O zaman ben Lohusa ziyaretinde

Bebek görme hediyeleri için önerilerimi yapayım:

 1. Elbette en anlamlı hediye yeni anne babanın ihtiyaçlarına yönelik kullanacağı bir hediye çeki, minimum bir küçük altın en iyi seçimlerden olacaktır.
 2. Bebeğin isminin yazdığı bebek figürlü özel bir kolye ucu ve kolye hediye etmeyi düşünebilirsiniz ki, ben en son böyle bir hediye hazırlattım ve hakikaten çok beğenildi ve bu hediyeden bir tane daha kimseye gitmedi.
 3. Göğüs ucu çatlak kremi alın. Ben bir çok yağ, krem vs. denedikten sonra Mumsy Natural meme ucu kremi ve meme ucu losyonu ile meme ucu yaralarından kurtuldum. Doğumumdan önce veya sonra bir arkadaşım hediye etseydi ne güzel olurdu. Yeni doğum yapan annenin bir ömür minnettar olacağı bir hediye gerçekten. Mumsy’nin pişik kremini içine alan bir set çok harika bir hediye olacaktır.
 4. Yüksek çözünürlüklü harika fotoğraflar için fotoğraf makinesi, iyi video çekmesi de önemli.
 5. Sling. Annenin bebeğini giymesi hem bebeğin daha sakin olmasını hem de annenin o sırada halletmek istediği işleri için kolaylık oluyor.
 6. Çoğu anne biberon ve çeşitli aparat için bir sterilazatör almaz. Oldukça yüksek fiyatları yüzünden annelerin almak istemedikleri bir ürün olsa da, bebeğin ağız içi hijyeni için çok önemli bir ürün.
 7. Emziren annenin bol su içmesi için kaliteli bir termos
 8. Vücut çatlak kremi. Çatlakların önemli bir kısmı doğumdan sonra ani kilo vermekle oluşur. Bu yüzden çatlak kremi lohusa anne için iyi bir hediye
 9. Bebek dönencesi. Kaliteli bir bebek dönencesi bebeğin eğlenirken annenin de dinlenmesini sağlar. Genelde aileler bebek dönencesinin yüksek fiyatı dolayısıyla alışveriş listelerinde bu ürüne yer vermezler.
 10. Kaliteli müslin bezler. Sevimli baskılı organik pamuktan müslinler annelerin o kadar çok işine yarıyor ki… ağız bezinden banyo sonrası kurulamaya, yaz günlerinde ince bir örtü olmaya kadar bir sürü ihtiyacı karşılıyor.
 11. Minimum bie günlük bir emzirme danışmanlığı hediyesi harika bir emzirme hediyesi olacaktır.
 12. Evde bebek hemşiresi ziyareti de yeni doğum yapmış anne için harika bir hediye. Annenin emzirme sorunları yaşamadan emzirmesi için emzirme danışmanlığı ve bebek hemşiresi ziyareti harika hediyeler.
 13. Eğer bebek birazcık büyüdüyse, o zaman annenin evin dışında vakit geçirmesi ve dinlenmesi için bir masaj paketi hediye edebilirsiniz.
 14. Bebek masajı eğitimi hediye edin. Hem aile bebeğine masaj yapmayı öğrenirken keyifli vakit geçirsin, hem de bebek masaj ile karnındaki gaz canavarlarından kurtulsun.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz