Hakkında

Annesinin Meleği Hakkında

annesininmelegi.com bedeninde ve ruhunda sayısız mucizeye ev sahipliği yapan anneler ve meleklerine adanmış bir deneyim paylaşımı platformu; anne bebek blogudur.

 

Tam zamanlı annelik görevi icra eden annesininmelegi editörleri www.annesininmelegi.com web sitesini güncel tutmak için canla başla çalışıyor. 🙂

Annelik karışık bir dizi deneyime dayanıyor…

Annelik deneyiminin her bebeğe göre farklılaştığı, kitapların dahi kifayetsiz kaldığı anlarda, editörlerimizin yardımına deneyimli anneler yetişir. Editörlerimiz yardımlaşmak ve deneyim aktarımını yaygınlaştırmak için daha fazla anneye ulaşmak üzere annesininmelegi.com için gerekli adımları atar.

Annesininmelegi’nin editörleri kulaktan dolma bilgiler ve ispatlanmamış bilgilere itibar etmez. Toplumsal cinsiyet kabullerinden uzak, bebeklerin hak ve bilgi sahibi bir birey olarak yetiştirilmesi gerektiğine inanan ayrımcılık yerine birleştirici bir dil kullanmayı tercih eden editörlerdir.

annesininmelegi.com editörleri, bebekleri uyurken attığı adımlarını sürdürmek için canla başla çalışıyor…

 

23 Nisan’da bebeğini kucaklayan, taze anne, gezen, meraklı, yeğenlerini çok seven teyze ve sorgulayıcı kız kardeş, çocuklarla çok iyi anlaşan komşu abla ve özetle;

Bilgisayar Programcılığı ve üzerine İktisat okuduktan sonra Logo Business Solutions, Microsoft ve ISS Facility Services’in grup şirketi olan CMC İletişim Hizmetlerinde (Anadolu Sağlık Merkezi, Nokia, Groupama projeleri) uzun yıllar çalıştıktan sonra mutluluk ve huzur için tutku ile hayallerinin peşinden giderek yurtdışına yerleşti. Kasım 2011’den bu yana Türkiye’den uzakta yaşayan, seyahat eden, yeni tatlar, yeni kültürler keşfeden ve bunları dili döndüğünce sizlerle paylaşan annesininmelegi’nin taze annesi 🙂

Umarız paylaşımlarımız size keyif verir, yön verir…

 

Bizi tanıdınız, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Etkinlik, kültür sanat haberleri, çocuk atölyeleri, çocuk yarışmaları, yaz kursları, seminer, hamile/gebe okulu vb. duyurularınız sitemizde yer alsın istiyorsanız bizimle info@annesininmelegi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Annesinin Meleği’nin yazılarını facebook’dan,  instagram ve pinterest’ten de takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/annesininmelegi

https://www.instagram.com/annesininmelegi

http://www.pinterest.com/annesininmelegi

email adresi: info@annesininmelegi.com

sevgiler..

anne bebek bloger anne anne blogları anne bebek siteleri

Sitedeki bütün içeriğin sahibi annesininmelegi.com’dur.

Bu web sitesinde sunulan tüm bilgilerin (sınırlı kalmamak kaydıyla yazılı metinler, fotoğraflar ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) maddi ve manevi hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında annesininmelegi.com’a aittir. annesininmelegi.com’un yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgiler kopyalanamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. All material and immaterial rights of the information (including but not limited to the written texts, photos and all other information) given in this web- site are belong to annesininmelegi.com regarding to the Law no.5846 on Intellectual and Artistic Works. No one shall copy, amend and publish the above mentioned information without any written permission of annesininmelegi.com.