Hakkında

Annesinin Meleği Hakkında

annesininmelegi.com bedeninde ve ruhunda sayısız mucizeye ev sahipliği yapan anneler ve meleklerine adanmış bir deneyim paylaşımı anne bebek blogudur.

Tam zamanlı annelik görevi icra eden annesininmelegi editörleri www.annesininmelegi.com web sitesini güncel tutmak için canla başla çalışıyor. 🙂

Annelik karışık bir dizi deneyime dayanıyor…

Annelik deneyimi her bebeğe göre farklılaşır. Kitaplar standartları yazar, deneyimli anneler ise karşılaştığı durumda nasıl çözüm ürettiğini anlatır. Bebek bekleyen, bebeğini büyütmeye çalışan annelerin ihtiyacı olan deneyim paylaşımı için 2009 yılında kurulan Annesinin Meleği Blogu kesintisiz yayın hayatına devam ediyor.

annesininmelegi.com editörleri, bebekleri uyurken attığı adımlarını sürdürmek için canla başla çalışıyor…

Annesinin Meleği’nin editörü 

23 Nisan’da ilk bebeğini kucaklayan, taze anne, gezen, meraklı, yeğenlerini çok seven teyze ve sorgulayıcı kız kardeş, çocuklarla çok iyi anlaşan komşu abla ve özetle;

Bilgisayar Programcılığı ve üzerine İktisat okuduktan sonra Logo Business Solutions, Microsoft ve ISS Facility Services’in grup şirketi olan CMC İletişim Hizmetlerinde (Anadolu Sağlık Merkezi John Hopkins Medicine, Nokia, Groupama projeleri) uzun yıllar çalıştıktan sonra mutluluk ve huzur için tutku ile hayallerinin peşinden giderek yurtdışına yerleşti. Kasım 2011’den bu yana Türkiye’den uzakta yaşayan, seyahat eden, yeni tatlar, yeni kültürler keşfeden ve bunları dili döndüğünce sizlerle paylaşan annesininmelegi’nin taze annesi 🙂 Annesinin Meleği editörü Özgeçmişi için tıkla!

Umarız paylaşımlarımız size keyif verir, yön verir…

Annesinin Meleği’ni tanıdınız, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Etkinlik, kültür sanat haberleri, çocuk atölyeleri, çocuk yarışmaları, yaz kursları, seminer, hamile/gebe okulu vb. duyurularınız sitemizde yer alsın istiyorsanız bizimle [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Blogumuzda sponsorluk ve reklam amacıyla hiçbir ödemeyi kabul etmiyoruz. Özellikle anne ve çocuk hakları için çalışan, öksüz yetimlere sahip çıkan bir derneğe/vakıfa yapacağınız bağış karşılığı reklamınızı kabul ediyoruz. Sponsorluk ve reklam konusunda daha fazla detay öğrenmek isterseniz sponsorluk sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Annesinin Meleği’nin yazılarını facebook’dan,  instagram ve pinterest sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/annesininmelegi

https://www.instagram.com/annesininmelegi

https://www.pinterest.com/annesininmelegi

email adresi: [email protected]

sevgiler..

10 years of blogging… I’ve been blogging for over 10 years now. I love blogging because I enjoy helping others. Thank to all mothers which have visited my blog, read about pregnancy, babies, health, education and food preparation pages and leave their comment to my blog pages…

anne bebek bloger anne anne blogları anne bebek siteleri


Sitedeki bütün içeriğin sahibi annesininmelegi.com’dur.

Bu web sitesinde sunulan tüm bilgilerin (sınırlı kalmamak kaydıyla yazılı metinler, fotoğraflar ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) maddi ve manevi hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında annesininmelegi.com’a aittir. annesininmelegi.com’un yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgiler kopyalanamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. All material and immaterial rights of the information (including but not limited to the written texts, photos and all other information) given in this web- site are belong to annesininmelegi.com regarding to the Law no.5846 on Intellectual and Artistic Works. No one shall copy, amend and publish the above mentioned information without any written permission of annesininmelegi.com.