12. Geleneksel Dalin Resim Yarışması

0

12. Geleneksel Dalin Resim Yarışması Başlıyor

Bu yıl 12.si düzenlenecek olan geleneksel Dalin Resim Yarışması yine birbirinden güzel hediyelerle küçük ressamların ilgi odağı olacak.

12. Geleneksel Dalin Resim Yarışması Başlıyor
12. Geleneksel Dalin Resim Yarışması Başlıyor

Çocukların sevilen markası Dalin, çocuklara sanatı sevdirmek ve onların zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla geleneksel hale getirdiği ‘ Dalin Resim Yarışması’na 2013 yılında da devam ediyor. Bu yıl 12. si düzenlenecek olan `’ Dalin İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması ile`’ Türkiye`deki tüm ilköğretim öğrencilerini resim yapmaya davet ediyoruz… Dereceye giren minikleri ise birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Birinciye İ-pad 2, ikinci ve üçüncü çocuğa ise netbook hediye edilecek. Ayrıca en çok resim gönderen ilk 3 okula Dalin tarafından resim atölyesi yapılacak, dördüncü ve beşinci okula ise bilgisayar hediye edilecek. 

Bu yıl 5-13 yaş aralığında bulunan öğrenciler ‘’Biz Doğayı Korursak Doğa da Bizi Korur’’temasıyla Dalin 12. Geleneksel  Resim Yarışması’na istedikleri resim ve boya malzemesini kullanarak diledikleri kadar resimle katılabilecekler.

Birincilik Ödülü                        : iPad

İkincilik Başarı Ödülü            : Netbook

Üçüncülük Başarı Ödülü            :  Netbook

Nisan 2013 tarihinde yapılacak sayım neticesinde yarışmaya en fazla sayıda resim gönderdiği belirlenen 3 okula Dalin tarafından resim atölyesi yapılacaktır. Sayım sonuçları resim yarışması web sitesinde (www.dalinresimyarismasi.com) yayınlanacaktır.

 

35 cm x 50 cm ölçülerindeki resim kağıdına yapılacak olan resimlerin arkasının sağ alt köşesine yarışmacı bilgi formu tam olarak doldurularak yapıştırılmalıdır.  Öğrencinin; adı, soyadı, doğum tarihi, okulu, sınıfı, okul-ev adresleri, cep telefonu, e-mail adresi, okul ve ev telefon numaraları; öğretmenin / velinin adı, soyadı ve imzası açık olarak yazılmalıdır.

Dereceye giren ilk 50 resim arasından katılımcıların aileleri tarafından onay verilen resimler sergilenecektir.

Yarışmaya katılanların resimlerini en geç 31 Mart 2013 tarihine kadar “Dünya İşleri İletişim Ajansı-Cihangir Mah. Pürtelaş Sok. N:69 D:6 ” adresine göndermeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için: 0212 252 20 35

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz