23 Nisan’da Xtrem Aventures macerayla şenlenin!

0
Bu yıl 23 Nisan’ı Xtrem Aventures'da ağaçlar arasında hoplaya zıplaya kutlamaya var mısınız?

Bu yıl 23 Nisan’ı ağaçlar arasında hoplaya zıplaya kutlamaya var mısınız?

Xtrem Aventures macera parkı, kuş sesleri içinde bol adrenalinli bir bayram günü geçirmek isteyen çocuklar ve aileleri için eşsiz bir alternatif.

Maslak UNIQ İstanbul’daki Xtrem Aventures, şehrin içinde doğayla kucaklaşmak isteyen herkese açık bir macera parkı. “Yerden göğe kadar macera” sloganıyla yola çıkan Xtrem Aventures, bol adrenalinli bir “Survivor adası” gibi. Fransa, Almanya ve ABD dahil 15 ülkeden sonra Türkiye’de de macera severlerin hizmetine sunulan parkta 4-8 yaş grubuna özel koruyucu ağla çevrilmiş 20 oyun parkuru, 8 yaş üstü ve yetişkinler için ip parkurları ve zipline’lar gibi her yaş grubuna hitap eden farklı oyun alanları var.

8 bin metrekarelik ormanlık alanda, ağaçların arasına kurulan parkurlar hem çocuklar hem büyükler için. 4-8 yaş arası çocuklar yerden 7 metre yüksekte, koruyucu ağlarla çevrili parkurda top oynayabilir, salıncakta sallanmanın keyfini çıkarabilir ya da “Hobbit evlerine” uğrayabilirler. Aileler de isterlerse çocuklarının bu keyfine ortak olabilirler. Ama çocukları eğlenirken kendilerine farklı parkurlarda heyecan arayan yetişkinler için de, “emniyet kemerli yüksek ip parkurları”, “ağaç tepesi parkurları” ya da “yerden 10 metre yüksekte emniyet kemeri kullanmadan geçilmesi gereken ağlar” bol eğlence vadediyor.

Xtrem Aventures’e gitmişken…

Maslak UNIQ İstanbul, 23 Nisan’da çocuklar için birbirinden güzel atölye etkinlikleri düzenliyor. Xtrem Aventures’deki macera dolu dakikaların ardından bu atölyeler de ilginizi çekebilir. “Cakes&Bakes Bonbon Şekerleri ile Kurabiye Yapımı” etkinliği 7-12 yaş arası çocuklar için. Yine Tadında Anadolu ve Zeytin Çekirdeği işbirliğiyle “Ahşap Oyuncak Yapma ve Boyama” etkinliği tüm çocuklara açık.

Bu etkinliklerin ücretleri 35 TL.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz