Kasapdöner 23 Nisan’da Çocuklara Kidzania’da Harika Bir Gün Hediye Ediyor

0
Kasapdöner 23 Nisan’da Çocuklara Kidzania’da Harika Bir Gün Hediye Ediyor. Hayalini Çiz, Kasapdöner’e Gönder, Kidzania’da Çok Eğleneceğin 1 Gün Kazan. KasapDöner, 23 Nisan,Kidzania,Hayalini Çiz,dürüm döner,Hediye,23 Nisan, 23 nisan etkinlikleri, 23 nisan gösterileri, 23 nisan kutlamaları, 23 nisan neşe doluyor insan, 23 nisan ücretsiz etkinlik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, aile için ücretsiz etkinlik, anne çocuk etkinlikleri, Anneler ve Babalar için Ücretsiz Etkinlik, Annesinin Meleği, çocuk şenliği, Çocuklar için eğlenceli eğitim programları, Giriş ücretsizdir, istanbul çocuk etkinlikleri, tüm çocuklar davetlidir, Tüm etkinlikler ücretsizdir, ucretsiz, ücretsiz çocuk aktiviteleri, Ücretsiz Çocuk Atölyeleri, Ücretsiz çocuk etkinliği, Ücretsiz Çocuk Etkinlikleri, Ücretsiz Eğitim & Etkinlik, Ücretsiz Etkinlik, ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor,

Hayalini Çiz, Kasapdöner’e Gönder, Kidzania’da Çok Eğleneceğin 1 Gün Kazan

Son dönem reklamlarında kullandığı “Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz” sloganıyla tanınan KasapDöner, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle minik ressamlara KidZania’da eğlenceli bir gün geçirme şansı sunuyor.

 

Hem Eğlenip Hem Öğrenecekler

16 Nisan’da başlayan etkinliğe katılmak çok kolay. 4-14 yaş arası çocuklar hayal ettiği herhangi bir şeyin resmini yapıp fotoğrafını çekerek 21 Nisan Perşembe gününe kadar @KasapDoner Twitter hesabına gönderecek ve çekilişle belirlenecek 20 minik ressam KidZania’ya giriş bileti kazanma şansı yakalayacak.

 

2016 Sonuna Kadar Geçerli

Kazananlar, 22 Nisan Cuma günü KasapDöner’in Twitter hesabından açıklanacak. KasapDöner tarafından hediye edilecek KidZania giriş biletleri, 23 Nisan’dan başlamak üzere 2016 yılı sonuna kadar geçerli olacak.

 

Çocuklar Kendi Döner Dürümlerini Kendileri Hazırlayacaklar…

KasapDöner’den hediye kazanan çocuklar,  çocuk ölçeklerinde inşa edilmiş şehir tema parkı KidZania’da eğlenerek öğrenme, çalışarak para kazanma, kendi başına karar verme, alışveriş yapma, kısacası şehir ortamında bir yetişkin gibi davranmayı deneyimleyebilme şansı bulmuş olacaklar. Çocuklar, KidZania’da bulunan KasapDöner dükkanında da kendi dürüm dönerlerini hazırlayarak yiyebilecekler.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz