Akasya Acıbadem’de Ali Poyrazoğlu ile oyunculuk atölyeleri

0

Sahneye ilk adımınızı Ali Poyrazoğlu ile atın

Ali Poyrazoğlu eşsiz oyunculuk atölyeleriyle herkese ilham kaynağı olmak için Akasya Acıbadem’de!

 Akasya Acıbadem’de Ali Poyrazoğlu ile oyunculuk atölyeleri. Akasya Acıbadem, usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu’nun hem yetişkinler hem de çocuklar için düzenleyeceği oyunculuk ve drama atölyelerine ev davet ediyor.

Akasya Acıbadem, usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu’nun hem yetişkinler hem de çocuklar için düzenleyeceği oyunculuk ve drama atölyelerine ev davet ediyor.

 

Yetişkinlerle “Oyunculuğun Bir Dakikası”

Akasya Acıbadem’de Ali Poyrazoğlu, ilk olarak 28-31 Ocak tarihleri arasında yetişkinler için “Oyunculuğun Bir Dakikası” Atölyesi gerçekleştirecek. Saat 13.00 ve 15.00 olmak üzere iki seansta düzenlenecek atölyede usta oyuncu, sahne üstünde ya da kamera karşısında bir dakikanın önemine dikkat çekecek. Bir dakikanın kurgusundan yola çıkarak bir karakteri canlandırmaya giden yolun nasıl şekillendiğini anlatacak olan Poyrazoğlu, tiyatro severlere oyunculuk dünyasının da kapılarını aralayacak.

Miniklerimiz sahneye ilk adımını Ali Poyrazoğlu ile atıyor! 

Çocuklara yaratıcı drama atölyesi

Ali Poyrazoğlu, 3-5 Şubat tarihleri arasında da bu kez çocuklarla Akasya Acıbadem’de bir araya gelecek. Saat 13.00 ve 15.00 olmak üzere iki seans olarak düzenlenecek “Çocuklara Yaratıcı Drama” atölyesiyle Ali Poyrazoğlu, Akasya Acıbadem’in minik misafirlerine hayal dünyalarında bir yolculuk için liderlik ediyor. Yanlış yapma, eleştirilme korkusu olmadan çocukların kendilerini en iyi şekilde ifade edebildikleri yaratıcı drama atölyesinde Poyrazoğlu, çocuklara bilgiyi ararken, eşsiz bir düşler evreninin kapılarını aralayacak.

Akasya Acıbadem 1. Kat’ta Batı Koridor’da düzenlenecek atölyelerde 13.00 seansına  4-8 yaş arası, 15.00 seansına ise 9-13 yaş arası çocuklar katılabilecek.

13:00 | 4-8 yaş arası Çocuklar için Yaratıcı Drama Atölyesi

15:00 | 9-13  yaş arası Çocuklar için Yaratıcı Drama Atölyesi

Rezervasyonlarınızı hafta içi hergün 09.00 -17.00 saatleri arasında 0538 277 45 53 no.lu telefondan ya da kuzey ve güney danışma masalarından yaptırabilirsiniz.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz