Beşiktaş Belediyesi Ücretsiz Yaz Okulu

4

Beşiktaş Belediyesi Ücretsiz Yaz Okulu

Beşiktaş Belediyesi Ücretsiz Yaz Okulu 2012 için ön kayıtlar 8 Haziran 2012 Cuma günü başlıyor.

Beşiktaş Belediyesi Ücretsiz Yaz Okulu 2012 için ön kayıtlar 8 Haziran 2012 Cuma günü başlıyor.
Beşiktaş Belediyesi Ücretsiz Yaz Okulu 2012 için ön kayıtlar 8 Haziran 2012 Cuma günü başlıyor.

Beşiktaş Belediyesi’nin Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle organize ettiği Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Yüzme, Drama, Bale, İngilizce, Gitar, Satranç ve Ebru Sanatı branşlarında faaliyet gösterecek yaz okuluna başvurular için ön kayıtlar 8 – 22 Haziran 2012 tarihleri arasında alınacak.

Ön kayıtlar, Beşiktaş Belediyesi Levent Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Bir kişinin 2 branşa kadar ön kayıt yaptırabileceği yaz okulundan 7-16 yaş grubundaki tüm çocuklar yararlanabilecek.

Beşiktaş Belediyesi Ücretsiz Yaz Okulu’nda eğitimler Haziran’ın son haftası başlayacak, Eylül’ün ikinci haftasına kadar sürecek.

Ön Kayıt ve Değerlendirme Kriterleri

*Başvuru T.C. kimlik numaralı kimlik fotokopisi ile yapılmaktadır.

*Beşiktaş ilçe sınırlarında ikâmet eden kursiyerlerin başvuruları önceliklidir.

* Başvuru 7-16 yaş arası çocuklar için kabul edilecektir.  Kursiyer kayıt formu ve veli formunun iletişimi sağlamak için eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Kayıttaki telefon numaraları velinin olmalı ve iletişim kurulabilmesi için sabit telefon ve cep telefon numaraları mutlaka kaydedilmelidir.

*Her kursiyer programda belirtilen koşullara göre 2 branşa kadar kayıt yaptırabilir.

*Servis imkânı sadece yüzme kursu için vardır. Diğer branşlar belediyenin ilçe sınırları içindeki kültür merkezlerinde ve okullarda yapılmaktadır.

*Yüzme branşı ders saatleri öğleden sonradır. Belediye önünden kalkacak servislerle Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin yüzme havuzunda yapılacaktır.

*Masa tenisi, gitar ve ebru sanatı kursu için 1996-2000 yılları arası doğumlu olma koşulu vardır.

*İngilizce kursuna başvuru için en az 4. Sınıf öğrencisi olma koşulu vardır.

*Ders saatleri tüm branşlar için yaş gruplarına göre ayrılarak (örnek: 7-9 yaş, 10-12 yaş, 13-16 yaş) sabah 09:00-12:00, öğleden sonra 13:00-16:00 olarak programlanmıştır.

Ayrıntılı bilgi için 444 44 55 no.lu telefonu arayabilirsiniz.

4 YORUMLAR

 1. merhabalar benim 13 yaşında bir kızım var astım tedavisi ve belinde biraz eğrilik var doktorları yüzmeyi önerdi ama imkanım olmadığı için ücretli ye gönderemiyorum sizlerin kayıtları dolmuş eğerki bu mağduruyetim altında alma imkanınız yokmu nolursunuz çok yer araştırdım hiç boş yer kalmamış en son sizi buldum bu konuda yardım sağlarsanız çok sevinirim birde beraber gelebileceği bir arkadaşı var iki kişilik kadroya alım yapabilirmisiniz teşekkürler olumlu cevabınızı bekliyorum.

  • Mukaddes Hanım, kızınıza acil şifalar dileriz, çok geçmiş olsun. Belediyelerin pek çok ücretsiz yüzme kursları oluyor, bilgimiz dahilinde bu haberleri sizlerle paylaşıyoruz. Sitemizde yer alan yüzme kursu ile ilgili haberleri takip ederek kayıt yaptırma imkanı bulabilirsiniz. En son yayınladığımız yüzme haberinin linki şu şekildedir. https://annesininmelegi.com/?p=4597

   Tekrar geçmiş olsun dileklerimizle,
   annesininmelegi.com ekibi

  • Şengül Hanım, yorumunuzu yayınlamak istiyoruz fakat eksik çıkmış veya teknik bir sorun olmuş muhtemelen. Yeniden yorumunuzu iletebilirseniz memnun oluruz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz