Akmerkez Küçük Korsanlar ve Küçük Prensesleri Ağırlıyor

0

Akmerkez Küçük Korsanlar ve Küçük Prensesleri Ağırlıyor

 Akmerkez Küçük Korsanlar ve Küçük Prensesleri Ağırlıyor     Akmerkez,  okulların tatil olmasıyla birlikte çocuklara özel bir tatil aktivitesi hazırladı. Akmerkez’de özel hazırlanan çocuk alanında kızlar prenses, erkekler korsan oluyor. Akmerkez’in çocuklara sürprizi, çizgi filmleri aratmayan bir atmosferde maket yapımıyla devam edecek.

Akmerkez,  okulların tatil olmasıyla birlikte çocuklara özel bir tatil aktivitesi hazırladı. Akmerkez’de özel hazırlanan çocuk alanında kızlar prenses, erkekler korsan oluyor. Akmerkez’in çocuklara sürprizi, çizgi filmleri aratmayan bir atmosferde maket yapımıyla devam edecek.

Tüm yıl boyunca ders çalışıp yorulan çocuklar, Akmerkez’de yılın yorgunluğunu atacak. Çocuklar için özel bir etkinlik alanı tasarlayan Akmerkez, kızlara, kendilerini bir prenses gibi hissedeceği saray dekoru, erkeklere ise yapay ağaçlar, sandıklar gibi korsan aksesuarlarıyla süslenen özel bir dekor hazırladı. 20 Haziran tarihine kadar Akmerkez’e gelen minikler, prenses ve korsan kostümü giyen eğitmenlerin eşliğinde bu özel alanda gönüllerince eğlenecek ve özel bir work shop gerçekleştirecekler.

Her yaştan miniklerin katılacağı etkinlik kapsamında; korsan gemi ve prenses arabası maketleri yapılacak.   Maketlerle birlikte etkinlikte yapılan prenses tacı, aynası ve asası, korsan şapkası, göz maskesi gibi tüm oyuncaklara sahip olacak minikler, work shop sayesinde hem el becerilerini geliştirecekler hem de eğlenecekler.

Eğlenceli atmosferde çekilen fotoğrafları sosyal medyada; #akmerkezkorsanı, #akmerkezprensesi, #karnehediyeakmerkezde hastagiyle paylaşım yapanlar ise sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

BABALAR GÜNÜ İÇİN EL YAPIMI HEDİYELER

Babalar Günü’nü de unutmayan Akmerkez, miniklerin babaları için elleriyle yapacakları hediyeler hazırlaması için de özel bir aktivite düzenleyecek. Akmerkez Babalar Günü etkinliklerinde çocuklar; sevgilerini anlattıkları el yapımı kartlar, kravat iğnesi, kol düğmesi ya da el örgüsünden bileklik yapacaklar. Sevginin aktarıldığı bu küçük hediyelerle Babalar Günü daha anlamlı olacak…

Akmerkez, eğitici ve eğlenceli etkinlik için tüm çocukları bekliyor!

Yaz Tatili Etkinlik Tarihi:                   20 Haziran 2015’e kadar

Yaz Tatili Etkinlik Saatleri:               12.00 – 18.30

Yaz Tatili Etkinlik Alanı:                    Akmerkez Etkinlik Alanı

Babalar Günü Etkinlik Tarihi:          20 – 21 Haziran 2015

Babalar Günü Etkinlik Saatleri:       13.00 – 17.00

Babalar Günü Etkinlik Alanı:           Akmerkez Etkinlik Alanı

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz