Çocuklar kozalaktan hayvanlar yapıyor!

0

Çocuklar kozalaktan hayvanlar yapıyor!

 Çocuklar kozalaktan hayvanlar yapıyor!     Trump AVM Çocuk Katı’nda bu hafta sonu gene eğlenceli etkinlikler çocukları bekliyor. Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklar bu hafta sonu önce tiyatro oyunları izleyecek, ardından katılacakları kozalak atölyesinde sevimli hayvanlar tasarlayacak.

Trump AVM Çocuk Katı’nda bu hafta sonu gene eğlenceli etkinlikler çocukları bekliyor. Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklar bu hafta sonu önce tiyatro oyunları izleyecek, ardından katılacakları kozalak atölyesinde sevimli hayvanlar tasarlayacak. Miniklerimiz katılacakları atölyede kozalaktan sevimli hayvanlar tasarlayacak.  Etkinliklerin tümü ücretsiz…

Masal kahramanları Trump’ta

17 Ekim Cumartesi günü Kayıp Prenses Rapunzel18 Ekim Pazar ise Hansel ve Gretel adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde ücretsiz olarak sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Kozalaktan Hayvanlar Atölyesi…

Çocuklar ardından ‘Kozalaktan Hayvanlar Atölyesi’ne katılacak. Atölyede kozalaktan sevimli hayvanlar tasarlayacak çocuklar hem hayal güçlerini hem de el becerilerini geliştirecek. Kozalaktan Hayvanlar Atölyesi, Cumartesi ve Pazar günü 14.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Bilgi için: 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz