Ücretsiz Etkinlik: Güzellik ve Bakım 2012 Fuarı 22 – 25 Mart

0

Ücretsiz Etkinlik: ŞİMDİ GÜZELLİK ve BAKIM ZAMANI!

Yılın en güzel zamanı başlıyor!

20. yılında 25 bin metrekareye ulaşan büyüklüğü ile ilk kez birbiri içinden geçişli İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfü Kırdar Rumeli Exhibition Center’da, 22 Martta Güzellik&Bakım 2012 kapılarını ziyaretçileri için açıyor.

“Güzellik ve bakım” sektörü olarak köklü ve tecrübeli firmalar ile ulaştığı büyüklük ve sahip olduğu geniş içerikle Güzellik&Bakım 2012 Fuarı Ortadoğu’nun çekim merkezi olma yönünde bu yıl büyük bir adım attı. Güzellik & bakım ürünlerinden cihazlarına, kozmetik ürünlerden parfümeri ürünlerine, profesyonel saç ürünlerinden kuaför ekipmanlarına kısacası sektörün her alanına ulaşan Güzellik&Bakım 2012 Fuarı, yurtiçi ve yurtdışı, gerek ziyaretçi gerekse katılımcı portföyü ile sadece Ortadoğu’nun değil Avrupa’nın da en çok ses getirecek fuarlarından biri oluyor.

Güzellik&Bakım 2012 Fuarı’nın başladığı günden bu yana en büyük özelliklerinden biri olan geniş ürün yelpazesi, bu yıl fuarın büyümesi ile orantılı olarak daha da genişliyor. Güzellik, medikal estetik, spa, wellness ve kozmetik dünyasındaki en büyük firmalar, en yeni ürün ve yöntemler, bunların yanı sıra eğitim programları ve daha pek çok etkinlik Güzellik&Bakım 2012 Fuarı’nda ziyaretçileri ile buluşacak.

Ücretsiz Fuar Davetiyesi için şu linkten kaydınızı oluşturmanız yeterli.

http://www.guzellikvebakim.com

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz