Çocuklar Marmara Forum’da İngilizce öğrenecek

0

Çocuklar Marmara Forum’da İngilizce öğrenecek

Marmara Forum AVM’den 24 Haziran- 5 Ağustos 2013 tarihleri arasında tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, 7-14 yaş arasındaki çocukları için English Time’dan ücretsiz İngilizce Eğitim Programı kazanacak. İngilizce eğitim fırsatından ilk kayıt yaptıran 80 çocuk yararlanacak.

Marmara Forum AVM’den 24 Haziran- 5 Ağustos 2013 tarihleri arasında tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar7-14 yaş arasındaki çocukları için English Time’dan ücretsiz İngilizce Eğitim Programı kazanacak. İngilizce eğitim fırsatından ilk kayıt yaptıran 80 çocuk yararlanacak.

24 Haziran-5 Ağustos 2013 tarihleri arasında Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri Marmara Forum Giriş Katı’nda düzenlenecek eğitimde, çocuklar, Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde hem eğlenecek, hem de İngilizce öğrenecek. Toplam 24 saatten oluşacak program sonunda çocuklara katılım sertifikası da verilecek.

Marmara Forum ve English Time işbirliğinde gerçekleşecek İngilizce Eğitim Programı’na katılmak için tek yapılması gereken alışveriş fişiyle birlikte Marmara Forum Danışma Noktası’na kaydınızı yaptırmak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz