FMV Işık Okulları, Nişantaşı Kampüsü’nde “Ben Su Perisiyim”

0

Ben Su Perisiyim

FMV Işık Okulları, Nişantaşı Kampüsü’nde "Ben Su Perisiyim"
 22 Mart 2014, 11:00 | FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü , Nişantaşı

Haydi Işığa Etkinliği

FMV Işık Okulları, Nişantaşı Kampüsü’nde “Haydi Işığa” etkinliklerine başladı. 22 Mart Cumartesi günü “Ben Su Perisiyim” adlı tiyatro oyunu çocukları bekliyor.
Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları, Nişantaşı Kampusu’nda çocuklar için ücretsiz “Haydi Işığa” etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor. 22 Mart Cumartesi günü “Ben Su Perisiyim” adlı tiyatro oyunu çocukları bekliyor.

Çocukların tatil günlerinde de keyifli ve verimli vakit geçirebilmelerini amaçlayan FMV Işık Okulları, Nişantaşı Kampusu’nda ücretsiz etkinlikler gerçekleştiriyor. Önceden kayıt yaptırmak kaydıyla, FMV Işık öğrencisi olmayan çocuklar da bu etkinliklere katılabiliyor.

Nisan, Mayıs ayları boyunca devam edecek ve tüm anne ve babalara açık olacak etkinlikler,  çocuklara bilgi ve becerilerini geliştirmek, eğlenceli bir etkinlik atmosferi içinde hayal dünyalarını genişletebilmek üzerine kurulu gösteri ve atölyelerden oluşuyor.

22 Mart Cumartesi günü saat 11.00-12.00 arasında FMV Işık Nişantaşı Kampüsü Muvaffak Benderli Salonu’nda sahnelenecek “Ben Su Perisiyim” adlı oyun,  çocuklara keyifli bir hafta sonu vaat ediyor.

Kayıt için: 0212 233 12 03 (dahili 4)

 , Nişantaşı

Rezervasyon 0212 233 12 03 (dahili 4)

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz