Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ‘14 Fotoğraf Yarışması

0

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ‘14 Fotoğraf Yarışması

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ’14 başvuruları başladı.

anne-sinin-melegi-com-kadin-gozuyle-hayattan-kareler-hayata-dair-fotograf-yarismasi-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi

Anadolu Hayat Emeklilik’in bu yıl sekizincisini düzenlediği “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması”na başvurular başladı. Türkiye’nin dört bir yanından kadınların katılabileceği yarışmaya başvurular 12 Mart’a kadar devam edecek. Yarışmanın ilk düzenlendiği 2007′den bu yana 7 binden fazla kadın 32 bini aşkın fotoğrafla katıldı.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında ‘Hayata Dair‘ teması ile düzenlenen yarışmaya 18 yaş ve üzeri tüm amatör ve profesyonel kadın fotoğrafçılar en fazla 5 adet fotoğrafla katılabiliyor. 2 Nisan’da sonuçlanacak yarışmanın birincisine 5 bin TL ikincisine 3 bin TL ve üçüncüsüne 1000 TL ödül verilecek.

Konuya ilgi duyan tüm amatör ve profesyonel kadın fotografçılar, dijital olarak görüntülenmiş fotografları ile yarışmaya katılabilirler. Eserlerin 2 Ocak -12 Mart tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik adresine ulaştırılması gerekmektedir.

Konu: “Hayata Dair”

“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ‘14” fotoğraf yarışmasının konusu “Hayata Dair” olarak belirlenmiştir. Yarışmanın amacı, amatör veya profesyonel kadın fotoğrafçıların; kendi objektiflerinden hayata ve dünyaya bakışlarını yansıtan eserlerini toplumla paylaşmaya aracı olmak, onların motive olmasına katkıda bulunmaktır.

Yarışma Şartnamesi için tıklayınız

Daha detaylı bilgi için anadoluhayat.com.tr adresinden veya 0212 317 70 25 numaralı telefondan edinilebilir.

Adres: Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşavirliği

İş Kuleleri Kule 2 Kat: 18 Levent- İstanbul

Tel: 0212 317 7025

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz