Anne babalar için ücretsiz online İlkyardım Eğitimi

0
Anne babalar için ücretsiz online İlkyardım Eğitimi

Bebeklerin ve çocukların başına gelebilecek en ufak kaza ebeveynler için dünyanın sonuymuş gibi görünebiliyor. Ne yazık ki, böyle bir durumla karşı karşıya iken çaresiz kalabiliyor, paniğe kapılıp geç tepki verebiliyor, hatta istemeyerek yanlış şeyler yapılabiliyoruz. Peki hareketlenmeye başladıkları andan itibaren orantısız hareket ve davranışlar sergileyen bebeklerin evde karşılaşabilecekleri kazalar karşısında ne yapmak gerekiyor?

İlkyardım 70’den 70’e herkesin bilmesi gereken bilgilerden… Başıma gelmez demeyin, başınıza da gelebilir, şahidi de olabilirsiniz.

İlkyardım bilmek hayat kurtarır

Anne adaylarına ve annelere gebelik, doğum ve doğum sonrası bakım konularında eğitim ve destek veren Sevim Kuruçay Çam, Akbatı’nın “akbatiavym” hesabından 25 Mart Perşembe günü yayınlanacak canlı yayınla ebeveynlere “İlkyardım Eğitimi” verecek.  Anne adaylarını ve anneleri en doğru şekilde bilgilendirerek yol gösterecek olan Çam, ilk yardımda doğru bilinen yanlışlardan, her ebeveynin mutlaka bilmesi gereken ilk yardım tekniklerine kadar birçok konuyu katılımcılara anlatırken, gelen soruları da yanıtlayacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz