Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması başladı | 2024

0
Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması başladı | 2024
Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması başladı | 2024

Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması ile Çocuklar Eşsiz Fikirleri Resmediyor

Toyota’nın bu yıl 12.’sini düzenlediği “Hayalimdeki Araba” resim yarışması, yine büyük bir coşkuyla başladı. Her yıl büyük ilgi gören “Hayalimdeki Araba” resim yarışması için başvurular alınıyor ve çocuklar eserlerini 3 Haziran tarihine kadar gönderebiliyorlar.

7 yaş ve altı, 8-11 yaş, 12-15 yaş ve Özel Eğitim Kategorisi olmak üzere 4 -kategoride gerçekleştirilen yarışmada, çocuklar hayal güçlerini özgürce yansıtarak kendi dünyalarını resmedecekler. Hayallerindeki arabayı ve dünyayı resmeden çocuklar, bu yarışmayla birlikte bir kez daha geleceğe yön vermeye devam edecekler.

Çocuklar, Hayalimdeki Araba için resimlerini A4, A3 boyutlarında veya tabloid ebatlara sahip, istenilen türde kağıda istenilen resim malzemelerini kullanarak yapabiliyorlar.

Resim Yarışması Başvuru Şartları

Yarışma için çocuklar resimlerini Toyota’nın Hayalimdeki Araba için hazırlanan web sitesinden indirebilecekleri başvuru formu ile birlikte Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (Cumhuriyet Mahallesi D-100 Kuzey Yan yol No:5 Yakacık 34876 Kartal/İstanbul) adresine göndererek yarışmaya katılabilirler.

Yarışmada başvuruların tamamlanmasının ardından konunun uzmanı jüri üyeleri tarafından yapılacak değerlendirme ile dereceye giren resimler, 14 Haziran tarihinde açıklanacak. Jüri üyeleri, resimleri orijinallik ve yaratıcılık bakış açısıyla objektif olarak değerlendirecek.

Resim Yarışması Ödülleri

Değerlendirme sonucunda her kategoride dereceye giren ilk 3 resmin sahipleri ise, kategoriye göre elektrikli katlanır bisiklet, elektrikli scooter, elektrikli kaykay, dağ bisikleti, longboard veya paten kazanabilecekler.

 

Yarışma ile ilgili tüm detaylara hayalimdekiaraba.toyota.com.tr adresinden ulaşılabilinecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz