Mall Of İstanbul Çocukları Eğlenceye Davet Ediyor!

22-24 Nisan tarihleri arasında Mall of İstanbul'da gerçekleşecek festivalde çocuklar, Robin Hood, Arı Maya, Alvin,Britney ve Heidi ile eğlenceli dakikalar geçirecek. Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK'ın sevimli dostları 'Taşkafalar' ise çocuklara unutulmaz bir şov sergileyecek

Mall of İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ‘Çocuk Festival’i düzenliyor

22-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde çocuklar, Robin Hood, Arı Maya, Alvin,Britney ve Heidi ile eğlenceli dakikalar geçirecek. Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK’ın sevimli dostları ‘Taşkafalar’ ise çocuklara unutulmaz bir şov sergileyecek

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği ‘Çocuk Festivali‘nde, çocuklara eğlence dolu bir program sunuyor. 22 -24 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek ‘Çocuk Festivali’nde çocuklar, Robin Hood, Arı Maya, Alvin, Britney ve Heidi ile buluşarak birbirinden eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecek.

Çocuklar, Mall of İstanbul içerisinde yer alan amfi tiyatroda oluşturulan etkinlik alanında, Robin Hood ile hedef vurma oyunu gibi çeşitli oyunlar oynarken Arı Maya’yla çiçek figürlü saksı boyama, Heidi ile pamuktan kuzu yapımı, Alvin ve Britney ile polimer kilden sincap yapımı atölye çalışmalarında da keyifli dakikalar geçirecekler.

MOİPARK’ta gösteriler ve MOİ Sanat’ta ‘Oyuncak Sergisi’

İçerisindeki yüzlerce oyun ve gösterileriyle çocuklara eğlence dolu saatler geçirten ve kurulduğu 12 bin metrekarelik alan ile Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK‘da çocuklar, çocuk festivalinde müzikli, danslı sahne gösterisi olan Taşkafa Show‘un Taşkafa karakterleriyle beraber kortej yürüyüşü yapacak. Çizgi film karakterleri ve Taşkafalar ile Alvin ve Sincaplar’ın verdiği konserde, beraber şarkılar söyleyecek, dans edecek.

Yazar ve şair Sunay Akın’ın MOİ Sanat’ta yer alan Oyuncak Sergisi de Mall of İstanbul ziyaretçilerine nostalji ve keyif dolu anlar yaşatacak. ‘5000 Yıllık Hikaye: Oyuncak Sergisi’ ilk kez sergilenen oyuncaklarıyla dede/nine, anne/baba ve torun üç farklı kuşağı aynı duyguda birleştirecek.

Mall of İstanbul ve etkinlikler hakkındaki detaylı bilgi www.mallofistanbul.com.tr adresinden alınabilir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz