TÜZDEV’den çocuklara farklı bir yaz kampı deneyimi

0
Türkiye Üstün Zekâlı ve Dâhi Çocuklar Eğitim Vakfı (TÜZDEV), 10-14 yaş grubu çocuklar için İstanbul’da yaz kampı düzenliyor. TÜZDEV İstanbul Genel Merkezi,Türkiye Üstün Zekâlı ve Dâhi Çocuklar Eğitim Vakfı ,TÜZDEV,Ahşap, Zeka-Akıl Oyunları/Kağıt oyunları, Oyun ve Fiziksel Etkinlikler, Astronomi, Havacılık ve Roket, Eğlenceli Bilim/ Botanik/Doğayı Keşfediyorum, Oryantiring/Liderlik, Değerler, Robotik, Yaratıcılık,İsmail Tombuloğlu,astronomi dersleri,etkinlikler,inovatif ,yenilikçi düşünme alışkanlığı liderlik girişimcilik yaz okulu yaz kampı TÜZDEV’in yaz kampı Marma Otel İstanbul

Türkiye Üstün Zekâlı ve Dâhi Çocuklar Eğitim Vakfı (TÜZDEV), 10-14 yaş grubu çocuklar için İstanbul’da yaz kampı düzenliyor. 21-25 Ağustos tarihleri arasında, Marma Otel İstanbul’da gerçekleştirilecek organizasyon ile çocuklar eğlenceli bir kamp deneyiminin yanı sıra, ahşaptan havacılığa 10 farklı atölye ile tüm gün uygulamalı eğitim fırsatı bulacaklar

Türkiye Üstün Zekâlı ve Dâhi Çocuklar Eğitim Vakfı (TÜZDEV), 10-14 yaş grubu çocuklar için İstanbul’da yaz kampı düzenliyor. 21-25 Ağustos tarihleri arasında Marma Otel İstanbul’da gerçekleştirilecek yaz kampının eğitim danışmanlığını Dr. İsmail Tombuloğlu yapacak. Kamp süresince çocuklar ahşaptan havacılığa 10 farklı atölye ile tüm gün eğitim alacaklar.

Her gece astronomi dersi

Yaz kampına katılan çocuklar hem otel içinde hem spor alanlarında hem de otel çevresindeki güvenli ormanlık alanda gezi, gözlem, eğitim ve eğlencenin bir arada olacağı şekilde vakit geçirecekler. Her gece astronomi derslerimiz olacak. Çocuklarımız ayrıca havuz imkanından faydalanabilecek, beş yıldızlı otelde eğitim kampı geçirecekler. Bir yandan uzman eğitimciler ve danışman akademisyenler eşliğinde disiplinli şekilde 24 saati değerlendirecekler diğer yandan da Türkiye’nin her yerinden yeni arkadaşlar edinecekler.

Arkadaşlık ilişkileri gelişecek

Yaz kampı ile çocuklarımız yaz tatilini hem eğlenerek hem öğrenerek geçirecekler. Hem arkadaşlık ilişkilerini güçlendirecekler hem de topluluk kurallarını kavrayacaklar. Toplu yaşam alanlarına uygun davranma becerisi geliştirerek zamanlama ile ilgili farkındalık geliştirekler. Bir süre aileden uzak kalabilme deneyimi yaşayarak onların önemini kavrayacaklar. Yapılan etkinliklerle inovatif (yenilikçi) düşünme alışkanlığı kazanırken, liderlik ve girişimcilik özelliklerini geliştirecekler.

10 farklı atölye hizmeti

TÜZDEV’in yaz kampında yapılacak atölyeler şöyle: Ahşap, Zeka-Akıl Oyunları/Kağıt oyunları, Oyun ve Fiziksel Etkinlikler, Astronomi, Havacılık ve Roket, Eğlenceli Bilim/ Botanik/Doğayı Keşfediyorum, Oryantiring/Liderlik, Değerler, Robotik, Yaratıcılık.

Yaz Kamplarıyla ilgili bilgi almak isteyenler TÜZDEV İstanbul Genel Merkezi’nin yanı sıra Ankara ve Kayseri temsilcilikleri ile [email protected] adresine başvurabilir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz