Ücretsiz Konserler : Maltepe Belediyesi Yaz Konserleri

3
Yaz Konserleri - Maltepe Belediyesi
Yaz Konserleri - Maltepe Belediyesi

9 Haziran Cumartesi Candan Erçetin,

16 Haziran Cumartesi Edip Akbayram,

23 Haziran Cumartesi Marsis,

30 Haziran Cumartesi Volkan Konak.

7 Temmuz Cumartesi Bülent Ersoy

14 Temmuz Cumartesi Kardeş Türküler

21 Temmuz Cumartesi Sibel Can

28 Temmuz Cumartesi Emre Aydın

04 Ağustos Cumartesi Ajda Pekkan

11 Ağustos Cumartesi MFÖ

25 Ağustos Cumartesi Emel Sayın

01 Eylül Cumartesi Grup Yorum

Yer: Maltepe İDO iskelesi

Konserlerin Başlama Saati: 21:30

 

Maltepe Belediyesi, Yıldızlar Geçidi yaz festivali Candan Erçetin’le başladı. Erçetin’in Maltepe İDO İskelesinde verdiği konsere yedi bin kişi katıldı. En güzel şarkılarını Maltepeliler için söyleyen, her kuşaktan dinleyiciye hitap eden sanatçı izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Konseri izleyen Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Erçetin’e çiçekle teşekkür ederek,  “Büyüklerimize yaz hediyesi sunuyoruz. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde başladığımız, kültür ve sanat etkinliklerini konserlerle taçlandırıyoruz. Festivalimizin açılışını hem sesi ve müziğiyle hem de duruşu ve tavrıyla herkesin takdirini toplamış bir sanatçıyla, sevgili Candan Erçetin’le yaptık. Türk müziğinin efsane isimlerini Maltepe’de ağırlayarak sizlerle buluşturmaya bütün yaz boyunca devam edeceğiz.” dedi.

“Her şey Maltepeliler İçin” sloganıyla düzenlenen festival kapsamında her hafta Edip Akbayram, Grup Marsis, Volkan Konak, Emel Sayın, Kardeş Türküler, Sibel Can, Emre Aydın, Ajda Pekkan, Mazhar Fuat Özkan, Bülent Ersoy ve Grup Yorum sahne alacak.

3 YORUMLAR

 1. yaklaşık 1 yıldır maltepedeki amatör spor kulüpleri ve yöneticileri olarak belediye başkanı ve yardımcılarından randevu alamadığımız gibi,
  spor ve gençlikle ilgili talep ve projelerimize de hiç bir şekilde olumlu cevap alamadık.

  eğlence vb çeşitli alanlara milletimizin milyarlarını çekinmeden harcayan maltepe belediyesi yöneticileri;

  geçliğimize ve halkımıza yönelik vermeye çalıştığımız gönüllü spor ve kültür hizmetlerimiz için destek istediğimizde her defasında belediyemizin borçları var hiç bir şekilde para yardımı yapamayız demişlerdir.

  • 2012 olimpiyat şampiyonalarında da gördüğümüz gibi sporcularımızın başarılı olamamalarını uzakta aramayalım.

   Bugüne kadar 6 branşta katıldığımız çok sayıda resmi şampiyonalar için maltepe belediyesinden araç talebimiz hep olumsuz cevaplanmış hatta hiç ilgilenilmemiştir…

   Araçlardan sorumlu müdür İsmail Bey arkadaşlarımıza hakaret etmişler ve biz istediğimize araç veririz. istediğimize vermeyiz, bir daha gelmeyin, belediye binasına girmenizi istemiyorum diyerek hadlerini aşmışlardır.

   yine 15 branşta spor gösterisi, branş tanıtımları ve ilim adamlarımızın konferans vereceği çok önemli bir program için türkan saylan kültür merkezinin ücretsiz tahsil edilmesini yazılı talep etmemize rağmen bizden 2.500 TL istemişlerdir.

   Biz de programı ücretsiz olarak kartal belediyesinin yardımıyla asan ali yücel kültür merkezinde yaptık

   yerel yönetimler, kaymakamlıklar, il ve ilçe spor müdürlükleri Türk sporuna ve sporcularına gereklİ MADDİ-MANEVİ desteği vermelidirler. Aksi halde Türk sporunun ilerlemesi ve başarılı olunmasını kimse beklemesin….

 2. yerel yönetimlerin öncelikli görevleri halkın sorunlarına çözüm üretmek ve hizmet etmektir. anayasa yerel yönetimlere halkı eğlendirmek gibi bir vazife yüklememiştir.

  600 bin nüfuslu maltepe insanının onca sorun ve sıkıntısı ortada iken ve mevcut yöneticiler çoğu sorunlara çözüm üretemez durumdayken bu mubarek ramazan ayında maltepe belediye başkanı ve yöneticilerinin halkımızın milyarlarca TL sini 2-3 saatlik eğlenceler için harcayıp her şey maltepe için sloganıyla gurur duymaları esef vericidir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz