Ücretsiz Etkinlik : Babalar Günü Mini Golf Turnuvası

0

Babalar Günü Mini Golf Turnuvası

Babalar Günü Mini Golf Turnuvası  - Forum İstanbul
Babalar Günü Mini Golf Turnuvası - Forum İstanbul

Keyifli etkinlikleri ve eşsiz eğlence alanları ile dikkat çeken Forum İstanbul, yeni açılan mini golf parkurunda bu kez babaları ağırlayacak. 17 Haziran Pazar günü düzenlenecek Babalar Günü Turnuvasında baba-çocuktan oluşan takımlar yarışacak. Ülkemizin başarılı golfçülerinden biri olan Kaya Çilingiroğlu, oğlu Kaya ile birlikte turnuvaya katılarak yarışmacı babalara destek olacak. Ödüllerini ve madalyalarını verecek.

Forum İstanbul mini golf parkurunda 17 Haziran Pazar Babalar Gününde özel bir turnuva  yapılacak. Saat 14:00 ila 16:00 arasında düzenlenecek olan turnuva kapsamında baba ve çocuk bir takım oluşturarak rakipleri ile yarışacak. Ücretsiz katılımla yapılacak olan turnuvanın birincisine Apex Tur’dan çift kişilik Yunan Adaları seyahati hediye edilecek .

Sosyal hayata renk katan, her yaş grubunda öğrenilebilen ve ailece yapılabilen bir spor olan mini golf keyfi artık Forum İstanbul’da yaşanıyor. Avrupa standartlarında Dünya Minigolf Federasyonundan sertifikalı Türkiye’nin tek 18 delikli Mini Golf sahasında 7’den 70’e tüm ziyaretçiler keyif dolu dakikalar geçirirken, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılma imkanı da bulacak. Golf keyfi için spor ayakkabı dışında ihtiyaç duyulan her ekipman girişte temin edilecek.

 

Adres:  Forum İstanbul Alışveriş Merkezi – Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa – İstanbul
Telefon:  0212 443 13 50 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz