fbpx
Ana Sayfa Bebek/Çocuk Eğitimi Bebek Çocuk Kitapları Çocuklarımızın karne hediyesi bu yıl da İş Bankası’ndan

Çocuklarımızın karne hediyesi bu yıl da İş Bankası’ndan

0
2016'da da Türkiye ve 12 ülkedeki İş Bankası şubelerinden çocuklarımız için karne hediyesi kitaplar dağıtılacak.karne hediyesi,ücretsiz kitap, ücretsiz,iş bankası,Mars’a Nasıl Giderim,bilim kitabi,hediye kitap

Karneni Göster; kitabını al!

İş Bankası’ndan çocuklara karne hediyesi…“Mars’a Nasıl Giderim? Bilim yolunda eğlenceli adımlar”

​Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı ve çocukların sabırsızlıkla beklediği “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının bu yılda devam ediyor.
İş Bankası’nın bu yılki karne hediyesi olan “Mars’a Nasıl Giderim? Bilim yolunda eğlenceli adımlar” isimli kitap Çağlar Sunay tarafından hazırlandı.
“Merak, sorgulama, araştırma ve okuma alışkanlıkları genç yaşta kazandırılmalı” 
“Karneni Göster Kitabını Al” kampanyası çok güzel, ilham verici bir kampanya, diğer prestijli kurumlardan da benzer kampanyalarla çocuklarımızın eğitimine destek vermesini bekliyoruz.

“İş Bankası 9 yıldır, öğrencilere okuma sevgisini aşılıyor”
İş Bankası 9 yıldır, öğrencilere okuma sevgisini aşılıyor, okuma alışkanlığı kazandırıyor.  Şimdiye kadar yayınlanan kitaplarda birçok öğrencinin yaz tatilinde bu kitapları okuyarak edebiyatı sevmeye başlması kaçınlmaz. Bu yıl öğrencilere dağıtılacak Mars’a Nasıl Giderim kitabında da bilimin nasıl hayatımızın içine girdiğini, gündelik hayatımızdaki yerini öğrenecekler”.
Türkiye ve 12 ülkedeki İş Bankası şubelerinden hediye kitaplar dağıtılacak
İş Bankası kampanya kapsamında son okul zilinin çalmasını takiben yaz tatiline girecek olan 1 milyonu aşkın ilk ve orta öğretim öğrencisine kitap armağan edecek. Öğrenciler hediye kitaplarını İş Bankası şubelerinden alabilecekler. Banka bu yıl 9’uncusu yapılan kampanya ile çocukların küçük yaşta kitap okuma alışkanlığı edinmesini, nitelikli kitaplarla buluşmasını hedefliyor. Kampanya çerçevesinde kitap hediyesi, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Bulgaristan, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İsviçre, KKTC, Kosova, Bahreyn ve Rusya olmak üzere 12 ülkedeki İş Bankası şubelerinden de yapılacak.

Dağıtım kanalları her yıl genişletiliyor
İhtiyaç sahibi daha çok çocuğa ulaşabilmek için dağıtım kanallarını her yıl genişleten Banka, Yatılı Bölge Okulları, Sevgi Evleri, Çocuk ve Gençlik Kapalı Cezaevleri ile Çocuk Eğitimevleri’ndeki çocukların yanı sıra mülteci kamplarındaki çocuklara da “Mars’a Nasıl Giderim? Bilim yolunda eğlenceli adımlar” kitabı hediye edecek. Hediye kitaplar, görme engelli öğrencilerin eğitim gördüğü okulların kütüphanelerine gönderilmek üzere Braille alfabesiyle de basılıyor.

 

İş Bankası’nı bu güzel anlamlı, ülkemizin geleceği çocuklarımız için düzenlemeye devam ettiği kampanyası için tebrik ediyoruz.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz