Zorlu AVM’de çocuklar “Deniz Yaşamını” keşfedecek, “Kumbara” tasarlayacaklar

0
Zorlu AVM’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu “Deniz Yaşamını” keşfedecek, “Kumbara” tasarlayacaklar. Zorlu Alışveriş Merkezi,Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı,Deniz Yaşamı Atölyesi,Sevimli Kumbara Atölyesi,haftasonu atölyesi,çocuk tiyatroları istanbul anadolu,ücretsiz aktiviteler,çocuk tiyatroları istanbul avrupa yakası,çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, ücretsiz çoçuk etkinlikleri,ücretsiz çocuk tiyatroları istanbul 2016,istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,ücretsiz aktiviteler,ücretsiz çocuk tiyatroları istanbul 2016,çocuk tiyatroları istanbul anadolu,istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,çocuk tiyatroları istanbul avrupa yakası,çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası,avm etkinlikleri,Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri, İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri, Çocuk Oyunları, çocuk tiyatroları,ücretsiz etkinlik, istanbul etkinlikleri, çocuk etkinlikleri, çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,11 yaş çocuk etkinlikleri,8 yaş çocuk etkinlikleri, anne çocuk etkinliği ,cumartesi çocuk etkinlikleri,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik.

Zorlu AVM’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu “Deniz Yaşamını” keşfedecek, “Kumbara” tasarlayacaklar

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Deniz Yaşamı Atölyesi” ve “Sevimli Kumbara Atölyesi”.

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu deniz canlıları ile tanışacak, tasarruf yapmayı öğrenecekler. 25 Mart Cumartesi günü “Deniz Yaşamı Atölyesi” ile denizin büyülü dünyasına renklerin gizemli dünyası eşlik edecek, çocuklar deniz kabukları ve diğer deniz canlılarını keşfedecekler. 26 Mart Pazar günü ise tasarruf alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen “Sevimli Kumbara Atölyesi” ile süslenen kumbaralar, daha sonra para biriktirmeleri için çocuklara hediye edilecek.

Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12:00-14:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.

Her hafta sonu 12:00-18:30 saatleri arasında farklı grupların canlı müzik performansları ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz