“Korsan Hook ile Hazine Adası” 23 Nisan’da CarrefourSA Ankara AVM’de

0
CarrefourSA Ankara Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenleyeceği “Korsan Hook ile Hazine Adası”

CarrefourSA Ankara Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenleyeceği “Korsan Hook ile Hazine Adası” etkinliği ile çocuklara unutamayacakları eğlenceli ve macera dolu bir gün sunacak.

22 – 23 – 24 Nisan tarihlerinde 13:00 ile 17:00 saatleri arası, CarrefourSA Ankara AVM’ye gelen tüm çocuklar düzenlenen etkinlikte, korsan kostümlerinden yüz boyamaya, korsan atölyesinden gemi gezintisine ve kanca atışlarına kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler ile bayramın keyfini çıkaracaklar.  Korsanlar alemine yolculuğa çıkmak için etkinlik alanına gelen minikler korsan kostümlerini giyerek güne başlayacaklar. Kostümlerini giyen katılımcılar yüz boyama yaptırarak gerçek birer korsana dönüştükten sonra gemilerine binerek alışveriş merkezi içerisinde keyifli bir yolculuğa çıkacaklar.
Turu tamamlayan minikleri aktivite alanında korsan atölyesi, kıta savaşları oyunu, korsan top-kum havuzu ve kanca atışları bekliyor olacak. Etkinlik süresince korsan kostümleri ile fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak olan minikler bu anları unutulmaz kılabilecek. Etkinlik sonunda, katılımcı tüm çocuklara korsan sertifikası verilecektir.

CarrefourSA Ankara AVM, ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda saat 13:00’de başlayacak olan MEV Batıkent Ortaokulu öğrencilerinin sergileyeceği halk oyunları, müzikli gösteriler ve anasınıflarının sergisine ve Batıkent Orhan Eren İlkokulu öğrencilerinin müzikli gösterilerine ev sahipliği yapacak.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz