23 Nisan’a kutlamalar Eataly’de miniklerimizi bekliyor

0
23 Nisan Kutlamaları Eataly’de Bambaşka Lezzet düşkünlerinin yaşam alanı Eataly İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, çocuklar için hazırlanan yaratıcı ve farklı sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor.

23 Nisan Kutlamaları Eataly’de Bambaşka

Lezzet düşkünlerinin yaşam alanı Eataly İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, çocuklar için hazırlanan yaratıcı ve farklı sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor.

“Restoran+Market+Okul” konsepti ve “İyi, Temiz ve Adil” yemek ilkesiyle hizmet veren Eataly İstanbul, çocuklara özel hazırladığı yaratıcı workshop ve etkinlikleriyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamaya hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında gerçekleşecek “Eataly 23 Nisan Makarna Şenliği” ile çocuklar; havanda makarna çıtırdatma, lazanya boyama ve makarnadan kukla tasarımları yaparak yaratıcılıkları ve el becerilerini geliştirecekler. KidsNook Masal Akademi işbirliği ile hazırlanan ücretsiz etkinlik Eataly Grand Café’de 23 Nisan Cumartesi 12:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Eataly Mutfak Atölyesi
Alışagelmiş yemekler dışında yaratıcı dersler ve farklı içerikler sunan Eataly Mutfak Atölyesi 24 Nisan Pazar saat 10:30’da çocukları eğlenceli kurabiye yapımına davet ediyor. Eataly Mutfak Atölyesi’nin “Minik Eller Kurabiye Pişiriyor” workshop etkinliği ile 5-9 yaş aralığındaki çocuklar kurabiye yapımının sırlarını Eataly’nin deneyimli İtalyan şefleriyle keşfediyor. “Minik Eller Kurabiye Pişiriyor” biletlerinin satışı Minik Eller Kurabiye Pişiriyorve biletix.com’dan gerçekleşiyor. “Minik Eller Kurabiye Pişiriyor” etkinliği katılım ücreti 40 TL’dir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz