Çocuklara bayram sürprizi! Çocuklar 23 Nisan’da Trump AVM’de Tom ve Jerry ile buluşuyor..

0
Tom ve Jerry Trump AVM’ye geliyor! Çocuklara bayram sürprizi! Çizgi dünyasının en sevilen karakterleri Tom ve Jerry, 23 – 24 Nisan tarihlerinde Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşuyor. Büyük & küçük herkesin hayranı olduğu Tom ve Jerry, çocuklara muhteşem bir sahne şovu sunacak, onlarla bol bol fotoğraf çektirecek. Ayrıca etkinliğe katılan tüm çocuklara Tom ve Jerry posteri hediye edilecek. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Tom ve Jerry Trump AVM’ye geliyor!

Çocuklara bayram sürprizi! Çizgi dünyasının en sevilen karakterleri Tom ve Jerry, 23 – 24 Nisan tarihlerinde Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşuyor. Büyük & küçük herkesin hayranı olduğu Tom ve Jerry, çocuklara muhteşem bir sahne şovu sunacak, onlarla bol bol fotoğraf çektirecek. Ayrıca etkinliğe katılan tüm çocuklara Tom ve Jerry posteri hediye edilecek. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Trump Alışveriş Merkezi’nden tüm çocuklara 23 Nisan hediyesi! Çizgi film dünyasının unutulmaz karakterleri Tom & Jerry, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Trump AVM’ye geliyor. Birbirleriyle sürekli kovalamaca halinde olan ve yıllardır komik maceralarıyla tüm çocukları neşelendiren kedi Tom ve fare Jerry, 23-24 Nisan tarihlerinde Trump AVM’de muhteşem bir sahne şovu sunacak. Tom ve Jerry, çocuklarla dans edecek, oyunlar oynayacak.

Muhteşem sahne şovları ve hediyeler!

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede gerçekleşecek sahne şovu 12.00 – 18.00 saatleri arasında 4 seans olarak yapılacak. Etkinliği izleyen tüm çocuklara Tom ve Jerry posteri hediye edilecek. Ayrıca çocuklara Tom ve Jerry ile birlikte fotoğraf da çektirebilecek.

Etkinliğe katılım ücretsiz…

Özel kostüm ve şovlarıyla çocuklara unutamayacakları bir bayram yaşatacak olan Tom ve Jerry’i dileyen herkes ücretsiz olarak izleyebilecek.

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz