Akasya Acıbadem yeni yılı dolu dolu müzikle karşılıyor

1

Akasya Acıbadem yeni yılı dolu dolu müzikle karşılıyor

Dünyanın müziği, Sokak Müzisyenleri Festivali’yle Akasya Acıbadem’de

Akasya Acıbadem, düzenlediği etkinliklerle fark yaratmaya devam ediyor. Sokak Müzisyenleri Festivali’yle, aralık ayı boyunca dünyanın farklı coğrafyalarının müzikleri Akasya Acıbadem misafirleriyle buluşacak.

İstanbul’da değişik noktalarda uzun yıllardır yaptıkları müziklerle dikkat çeken ve kendi alanlarında her biri birer marka haline gelen sokak müzisyenlerinin katılımıyla düzenlenecek “Sokak Müzisyenleri Festivali” 16 Aralık’ta Akasya Acıbadem’de başlıyor. Festival süresince Türkiye’de Brezilya müziğinin tüm türlerini seslendiren tek grup Passatempo’dan sokak ruhunu Blues ile buluşturan Free Hugs’a 4 Kübalıdan oluşan eğlenceli Latin Müzik grubu Acuba’dan, New Orleans tarzı caz müziği çalan Uninvited’a kadar birçok grup, Akasya Acıbadem misafirlerine yeni yıl coşkusunu yaşatacak.

‘Sokak Müzisyenleri Festivali’ kapsamında, 16 Aralık’ta Babylone, 17 ve 29 Aralık’ta Orient, 18 Aralık’ta Brezilya müziğini ve kültürünü seslendiren Passatempo, 19 ve 27 Aralık’ta Blues-Rock grubu Free Hugs, 20 ve 25 Aralık’ta Kübalı enerjik grup Acuba, 23 Aralık’ta Metro Kent Quintet, 24 ve 30 Aralık’ta çeşitli ülkelerden müzisyenlerin bir araya gelmesiyle kurulan Uninvited, saat 14:30, 16:30 ve 18:30’da 3 seans olmak üzere Akasya Acıbadem’de sahne alacak.

   Akasya Acıbadem yeni yılı dolu dolu müzikle karşılıyor Dünyanın müziği, Sokak Müzisyenleri Festivali’yle Akasya Acıbadem’de

1 Yorum

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz