İstanbul Baby Show 14-16 Aralık’ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda

0

İstanbul Baby Show

İstanbul Baby Show 14-16 Aralık'ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda
İstanbul Baby Show 14-16 Aralık'ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda

İstanbul Baby Show14-16 Aralık 2012 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Türkiye’nin doğrudan aileye hitap eden en büyük fuarını gerçekleştirmek üzere yola çıkan Boyut Group tarafından düzenlenen “İstanbul Baby Show”da, çocuk sahibi olan ya da bebek planlaması yapan aileler ile sektörün öncü markaları aynı platformda buluşacak.

Çocuklu ailelere ve bebek planı yapanlara unutulmaz 3 gün yaşatacak olan İstanbul Baby Show; bilgi ve eğlenceyi harmanlayan renkli şovları, hediyesi bol yarışmaları, doğuma hazırlık kursları, ebeveyn seminerleri, çocuk gelişim toplantıları, alanında uzman doktorları, çizgi film karakterleri, moda gösterileri, GDO’suz hayatı, pastaları, arabaları, anne mutfağı, bebek bakım odaları ve dinlenme salonları ile ziyaretçilerine tam bir aile festivali yaşatacak.

Eğlence ve eğitimin yanı sıra ziyaretçiler bu dünyanın içinde; markaların en yeni ürünlerini deneyebilecek, kurumların fuara özel, çok kazançlı kampanyalarından faydalanabilecekler.

Üç gün boyunca düzenlenecek olan yarışma, şov ve etkinliklere katılan ziyaretçiler, Türkiye ve dünyanın en ünlü markalarının değerli ürünlerine ücretsiz sahip olabileceği gibi, birbirinden cazip indirim fırsatları da yakalayacak.

İstanbul Baby Show’da, ebeveynlerin ve çocukların konforu için de bütün detaylar düşünüldü. Ebeveynler için özel dinlenme alanları, çocuklar için özel oyun salonları, bebek bakım odaları, eğlenceye kısa bir mola vermek ve anne mutfağından çıkmış yemekleri tatmak için restoran ve kafeler.

İstanbul Baby Show’da büyükanneler ve büyükbabalar  da unutulmadı. 60 yaş üzeri büyükanneler ve büyükbabalar, İstanbul Baby Show’u hiçbir ücret ödemeden gezebilecekler. Tek yapmaları gereken şey, torunlarıyla birlikte İstanbul Baby Show’a gidip onlar için hazırlanan fuar davetiyesini doldurmak.

Ayrıca 18 yaşının üzerindeki her biletli ziyaretçi fuar özel çekilişine katılma hakkı kazanacak. Fuarın son günü noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek talihli ziyaretçi, fuardan unutulmaz bir anıyla ayrılma şansına kavuşacak.

İstanbul Baby Show Giriş Ücretleri:

Hafta İçi Bireysel : 10 TL

Hafta İçi Aile: 15 TL (2 yetişkin, 12 yaş altı 1 çocuk)

Hafta Sonu Bireysel : 15 TL

Hafta Sonu Aile: 20 TL (2 yetişkin, 12 yaş altı 1 çocuk)

İBS Fuarına giriş 60 yaş üzeri büyükanne ve büyükbabalara ücretsizdir.

İstanbul Baby Show Ziyaret Saatleri:  11.00 – 18.00

 

İstanbul Baby Show ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz