“Kırkpınar’ı Anlat” Resim Yarışması

0

“Kırkpınar’ı Anlat” Resim Yarışması

6 Nisan / 15 Mayıs

 “Kırkpınar'ı Anlat” Resim Yarışması

Biz çocukları hep mutlu görmek istiyoruz. Sağlık mutluluktur.

Kırkpınar mutfağında çocuklar için sağlıklı öğünler üretiyor, doğal yöresel malzemelerle sağlıklı pişirme yöntemlerini buluşturuyoruz.

Bu yarışma, çocukların Kırkpınar’daki mutlu anlarını paylaşmaları amacıyla düzenlenmiştir.

Yarışma, 12 yaş altı tüm çocuklara açıktır.

 

Katılım Koşulları:

•Resimler, yarısma için düzenlenmis olan özel yarısma kagıdına ve lokantalarımızda yapılmalıdır.
•Katılımcının adı, soyadı, dogum tarihi, cinsiyeti, ebeveyn ve/veya yasal temsilcisinin adı, soyadı ve posta adresi, ev
ve/veya cep telefonu numarası ve e-posta adresi asagıdaki alana yazılmalıdır.
•Adaylar daha önce yayınlanmıs, baska yarısmalara gönderilmis ve üçüncü sahısların haklarını ihlal eden eserlerle yarısmaya katılamaz. Bu kuralı ihlal eden eserler degerlendirmeye alınmaz. Bu ve benzeri durumda adaylar yarısmadan diskalifiye edilir. Kazanan aday ve adayın velisi, ebeveyni ve/veya yasal temsilcisi, eserin baska yarısmalara gönderilmedigini
ve/veya üçüncü sahısların haklarını ihlal etmedigini dogrulamak zorundadır. Yarısma kosullarına uymayan resimler degerlendirme dısı tutulur. Bunun aksi durumlarda tüm sorumluluk katılımcıya aittir.
•Son katılım tarihi 15 Mayıs 2013’tür.
•Kırkpınar Lokantaları ve diger grup firma çalısanlarının çocukları yarısmaya katılamazlar.

Degerlendirme:
Yarısmaya katılan resimler, Kırkpınar Lokantaları’nın asagıda belirtilen facebook sayfasına yüklenecektir. Site ziyaretçileri, sayfadaki yarısma klasöründe sergilenen resimleri altlarındaki “begen” dügmesine basarak begenecektir. Ziyaretçiler tarafından en çok “begen” dügmesine basılan ilk üç resim ödül kazanacaktır.
Bu yarısma, Facebook sponsorlugunda yapılmamaktadır. Ancak katılımcı, yarısmaya katıldıgı eserlerini facebook ve diger sosyal aglardaki Kırkpınar Lokantaları sayfalarında kullanılmasına izin verir. Eserin sosyal aglarda yayınlanması nedeniyle katılımcı gerek sosyal aglardan, gerekse Kırkpınar Lokantaları’ndan herhangi bir talepte bulunmayacagını beyan kabul ve taahhüt eder. Kırkpınar Lokantaları, katılımcı sayısına göre ön jüri olusturabilir ve ön elemeler yapabilir.

Kazananlar, 17 Haziran günü subelerimiz ve web sitemiz kanalı ile açıklanacaktır.

Ödüllendirme:
Yarısmanın birincisi, sonuçların açıklanması itibariyle 12 ay, ikincisi 6 ay, üçüncüsü ise 3 ay boyunca Kırkpınar subelerimizde, en fazla günde bir defa olmak üzere, ücretsiz “Çocuk tepsisi” menüsü yeme hakkı ile ödüllendirilecektir. Bu ödül, kazanan kisiye özel olup baskasına devredilemez, baska ürünle degistirilemez ve nakit paraya çevrilemez.
Ayrıca, birinci, ikinci ve üçüncü olan resimler Kırkpınar Lokantaları amerikan servislerinde görsel olarak kullanılacaktır.

Telif Hakkı:
5846 Sayılı Yasa geregi, yarısmaya gönderilen tüm çalısmaların kullanım hakları bedelsiz olarak, yarısmayı düzenleyen Kırkpınar Lokantaları’na aittir. Kırkpınar Lokantaları, ödüle layık görülen resimleri afis, katalog, brosür, vb. her türlü tanıtım malzemelerinde kullanabilir.

Katılımcının Adı, Soyadı:
Posta adresi:
Tel:
e-posta:
Katılım ve telif hakkı kosullarını kabul ediyorum.
Velinin Adı Soyadı Velinin Imzası

http://www.facebook.com/pages/Kırkpınar-Lokantaları

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz