Ataşehir Belediyesi 2014 Yaz Spor Okullarına kayıtlar başladı

2

Ataşehir’de Yaz Spor Okullarına kayıtlar başladı

Ataşehir Belediyesi’nden Ataşehirli çocuklara en güzel karne hediyesi…

Ataşehir’de Yaz Spor Okullarına kayıtlar başladı  Ataşehir Belediyesi'nden Ataşehirli çocuklara en güzel karne hediyesi...

Ataşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları’na kayıtlar başladı. Futbol, Basketbol, Voleybol, Tekvando, Jimnastik, Yüzme ve Tenis dallarında düzenlenen ücretsiz Yaz Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen Ataşehirli aileler, başvurularını; Ataşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’ne, Küçükbakkalköy Hizmet Birimi’ne, Yenişehir Hizmet Birimi’ne ve Aşıkveysel Ataevi’ne yapabilirler.

12 Haziran’a kadar devam edecek kayıt süresince Ataşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları’na katılmak için Ataşehir’de ikamet ediyor olmak ve çocuğun kimliği ile sağlık raporu (aile hekimliği ya da devlet hastanesinden) gerekiyor.

Yüzme kurslarına katılmak için ayrıca; 10 yaş altına idrar tahlili, aşı karnesi fotokopisi, 10 yaş üstü için ise bu raporun yanısıra hepatit b ve hepatit c testleri gerekiyor. Her yıl yüzlerce çocuğun ücretsiz olarak yararlandığı spor okullarında kontenjanlar dolana kadar tüm branşlarda kayıt alınacak.

16 Haziran haftasında başlayacak ve hafta içi günlerde devam edecek Yaz Spor Okulları’na; Futbol ve Basketbolda 7-13, Voleybol ve Tekvandoda 6-13, Jimnastikte 5-10, Yüzmede 4-13 ve Teniste de 8-13 yaşları arasındaki çocuklar katılabilecek.

Detaylı Bilgi İçin : (0216) 570 50 00

2 YORUMLAR

    • Sevil Hanım merhaba,

      2015 yılı kayıtları ile ilgili bir bilgilendirme henüz sitemizde yayına alınmadı. Bu sayfada 2014 yılının bilgilerini okuyabilirsiniz …

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz