Bachce Sanat ile “Ailemle Resim Atölyesi”

0
Ailemle Resim Atölyesi'nde çocuklar anne ya da babalarıyla bir araya gelerek, resim yapmanın keyfini yaşıyor, aileleriyle evlerinin duvarlarını süsleyecek ortak bir tablo yaratıyorlar! Ankara çocuk atölye, ankara çocuk etkinliği, ankara çocuk etkinlikleri, ankara çocuk sanat atölyeleri, ankara haftasonu, ankara sanat, atölye, atölye çalışmaları, avm etkinlikleri, bu haftasonu Ankarada ne yapsak, çeşitli etkinlikler, çocuk aktiviteleri, çocuk atölyeleri, Çocuk etkinlik ve mekan önerileri, çocuk etkinlikleri, cocuk oyunlari, Çocuk Sanat Atölyeleri, çocuk tiyatroları, çocuk tiyatrosu, En Güncel Çocuk Etkinlikleri – Tiyatro, gösteri, haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu çocuk için, haftasonu ne yapsak, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, Kültür Sanat Etkinlikleri, sirk, tema park etkinlikleri, Ücretsiz Etkinlik

Bir tuval çocukların, bir tuval büyüklerin! Bu atölyede, çocuklar anne ya da babalarıyla bir araya gelerek, resim yapmanın keyfini yaşıyor, aileleriyle evlerinin duvarlarını süsleyecek ortak bir tablo yaratıyorlar!

3 ana renkten oluşan stilin sahibi ressam Piet MONDRIAN’ın çizgileri, bu atölyenin ilham kaynağını oluşturuyor. Atölye, 6-12 yaş arası çocuklar ve ebeveynlerinden birisinin katılımına açık olup, hiçbir resim bilgisi gerektirmiyor. Daha önce hiç resim çizmemiş olabilir, resim yeteneğiniz olmadığını düşünebilirsiniz; ya da tam tersi resim yeteneğiniz güçlü olabilir. Atölye, birlikte sanat yoluyla üretmek isteyen tüm çocuk ve ebeveynlerin katılımına açıktır.

Tuval, boya ve fırçalardan oluşan malzemeler, atölye tarafından temin edilecektir. 1 çocuk+1 ebeveyn katılım bedeli 120 TL’dir. Kontenjanımız sınırlıdır. Katılmak için 236 77 17 no’lu telefondan kayıt olmanızı rica ederiz.

Tarih: 20 Kasım 2016 Pazar | Saat: 14.00-16.00

Bach-çe Sanat Atölyesi

Tel: 236 77 17

Koru Mah. 2562 Sk. Azatbey Sitesi No:35 (Gordion AVM arkası) Çayyolu

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz