fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Ücretsiz Etkinlikler VIALAND’den Tüm Öğretmenlerimize Hediye Tema Park Bileti

VIALAND’den Tüm Öğretmenlerimize Hediye Tema Park Bileti

0
18-27 Kasım 2016 tarihleri arasında öğretmenlerimize Vialand Tema park bileti hediye! Üstelik yanlarında gelen misafirlerine de %50 indirim. öğretmenler günü,öğretmenlere ücretsiz,vialand,Tema Park,Vialand Tema park

[big_title2]VIALAND’den Öğretmenlerimize Hediye[/big_title2]

18-27 Kasım 2016 tarihleri arasında öğretmenlerimize Vialand Tema park bileti hediye! Üstelik yanlarında gelen misafirlerine de %50 indirim.

Kampanyadan öğretmen kimliği, eğitimci belgesi veya bağlı olduğu eğitim kurumundan aldığı belge ile birlikte Tema Park gişelerine gelen öğretmenlerimiz ve İl MEB personeli faydalanabilirler.

KAMPANYA KURALLARI:

 1.       Kampanyamız 18 Kasım – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
2.       MEB, Özel Okul, Kolej, Halk Eğitim Merkezi, İsmek, Bilgi Evi ve diğer tüm eğitim kurumlarına bağlı öğretmenlerimiz faydalanabilirler.
3.       Öğretmen kimliği, eğitimci belgesi ve öğretmenlik yaptığına dair okulundan ya da bağlı olduğu eğitim kurumundan aldığı belge ile birlikte Tema Park gişelerine gelen Öğretmenlerimiz ve İl MEB personeli kendileri ücretsiz yanlarında getirdikleri aileleri ve yakınları Tam bilet fiyatımız üzerinden % 50 indirimli faydalanabilirler.
4.       Gişe görevlileri gerekli gördüğü takdirde kimlik kontrolü yapma hakkına sahiptir.
5.       Kampanya başka bir kampanyayla birleştirilemez.
6.       Tema Park Kasım ayı içerisinde Salı günleri kapalı olacaktır.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz