Bardakta Cümbüş Atölyesi’ne davetlisiniz!

Çocuklarla tatları daha iyi tanımak ve bir araya getirmek üzerine yaz meyvelerinden kupların yapılacağı atölyelerde meyveler üzerine konuşup bardaklara pastacı kreması, bol meyve, beze veya kekten oluşan katmanlı leziz tatlılar hazırlanıyor.

0
Bardakta Cümbüş Atölyesi'ne davetlisiniz!

Kanyon, yaz tatilinde çocuklara renkli etkinlikler sunmaya devam ediyor. Şef Didem Şenol Tiryakioğlu ile çocuklarla, tat almak ve tatları bir araya getirmek üzerine gerçekleştirilecek Bardakta Cümbüş Atölyesi 19-20 Temmuz ve 2-3 Ağustos tarihlerinde Gram Kanyon’da.

Kanyon, her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukların yaz tatili heyecanına ortak oluyor. Yerel malzemelerle hazırlanmış mevsimsel yemek akımının Türkiye’deki öncülerinden Şef Didem Şenol Tiryakioğlu ile 19-20 Temmuz ve 2-3 Ağustos tarihlerinde Kanyon Gram Restoran’da günde iki seanstan oluşan Bardakta Cümbüş Atölyeleri düzenleniyor. Çocuklarla tatları daha iyi tanımak ve bir araya getirmek üzerine yaz meyvelerinden kupların yapılacağı atölyelerde meyveler üzerine konuşup bardaklara pastacı kreması, bol meyve, beze veya kekten oluşan katmanlı leziz tatlılar hazırlanıyor.

Çocukların renkli dünyasının favori tatlarıyla buluşacağı, hem öğretici hem eğlenceli bu özel etkinliği şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz