HT Hayat Aile Okulu Başlıyor!

0

HT Hayat Aile Okulu Başlıyor!

“Çocuklarımıza Cinselliği Nasıl Anlatmalıyız”

Anne babalara özel “Çocuklarımıza Cinselliği Nasıl Anlatmalıyız” konulu ilk seminer 14 Kasım 2013 Perşembe günü gerçekleştirilecek. Anne babalara özel seminerler serisi sizler için ilk olarak 14 Kasım 2013 Perşembe günü hayata geçiyor.

HT Hayat “Aile Okulu” ile büyüyen çocuklarımızın gelişimleri, sorunları, değişimleri hakkında uzmanlar eşliğinde bilgiler veren seminerler düzenleyecek.

“Çocuklarımıza Cinselliği Nasıl Anlatmalıyız” konulu ilk seminerimiz Uzman Psikolog Iraz Toros Suman ile gerçekleşecek.

“Çocuğumdan bir takım sorular geliyor ve doğru cevabın ne olduğunu bilemiyorum.” “Artık ‘Seni leylekler getirdi’ diyemeyeceğimi biliyorum ama ne demem gerektiği ile ilgili en ufak bir fikrim bile yok.”

“‘Herkes zaman kötü, çocuklarımızı da bilinçlendirmeliyiz’ diyor ama ben bunu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum ve onu baş edemeyeceği bir korkuya sürüklemekten korkuyorum.”

“Kendi ya da bir başkasının bedeniyle yakından ilgilendiğinde sınır koymalı mıyım ve bunu nasıl yapmalıyım bilemiyorum.”

“Mastürbasyon normal midir, normal ise bir yaş sınırı var mıdır?” “Hangi yaşta nelere dikkat etmeliyim, cinsel eğitim ne zaman ve nasıl başlar?”

Uçlar arasında gidip gelmek, bir çocuğun gözünden bu tartışmaya kulak vermek, empati yeteneği güçlü bir ebeveyne dönüşmek, gerçek vaka örneklerini dinleyip fikir üretmek için seminerimize davetlisiniz.

Seminere katılmak isterseniz HT HAYAT ÜYELİK FORMUNU doldurmanız, bu forma kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini eklemeniz ve[email protected] adresimize aşağıdaki detayları içeren bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

  • Adınız – Soyadınız
  • E-posta adresiniz
  • Size ulaşabileceğimiz bir GSM numarası ve sabit telefon

Seminerimize, kayıt için başvuran ilk 50 kişi katılabilecektir. Katılım başvuruları elimize ulaştıkça sizlere KAYDINIZ ALINMIŞTIR başlıklı e-postamız ulaşacaktır.

Tarih: 14 Kasım 2013 – Perşembe

Yer: Taksim / Larespark Hotel / Yakut Salonu

Saat: 19:00 – 21:00

* Seminerimiz ücretsizdir.

* Katılımcılar, isim kontrolünden sonra salona giriş yapacaktır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz