‘Botanik Okulu’ Balçova ve Çiğli Kipa AVM’de!

0
Botanik Okulu Balçova ve Çiğli Kipa AVM’de! İzmir Kipa AVM,Toprak çeşitleri, çapa yapımı, bitki budanması, gübrelenmesi Balçova Botanik Okulu GA Çocuk Çiğli Kipa AVM

Balçova ve Çiğli Kipa AVM’nin küçük ziyaretçileri “Botanik Okulu” etkinliğinde bitkilerin büyülü dünyası ile tanışacak. ‘Botanik Okulu’na katılan minikler, rengarenk saksılar boyayacak, tohum ekecek ve bitkilerin yetiştirilmesiyle ilgili ilginç bilgiler öğrenecek.

Çocukları şehir yaşamından bir süre uzaklaştırarak, doğa ile yakınlaştıracak ‘Botanik Okulu’ etkinlikleri Balçova ve Çiğli Kipa AVM’de başlıyor. Toprak çeşitleri, çapa yapımı, bitki budanması ve gübrelenmesi hakkında çok çeşitli bilgilerin verileceği etkinlikte katılımcılar bitkilerin gizli dünyasını keşfedecek. Kendi tasarladıkları rengarenk saksılara tohumlar ekecek olan çocuklar evde bitki yetiştirmenin ilk adımlarını İzmir Kipa AVM’lerinde atacak. ‘Botanik Okulu’ etkinliği çocukların gözlem yeteneklerine katkıda bulunurken, aynı zamanda onlara emek ve sevgi ile bir canlının sorumluğunu almayı öğretecek.

20 – 26 Ekim tarihleri arasında Balçova Kipa AVM, 27 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında ise Çiğli Kipa AVM’de düzenlenecek ‘Botanik Okulu’ etkinliği 14.00 -19.00 saatleri arasında, 6 seans olarak gerçekleştirilecek. Her seansı 50 dakika süren etkinliğe katılmak ise tamamen ücretsiz!

 

Bilgi için: GA Çocuk

+90 212 256 00 22

[email protected]

http://www.gacocuk.com

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz