Ariel ve Migros, Toplum Gönülleri Vakfı (TOG) Desteği İle Çocukların Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

0
Migros, Ariel ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), “Kıyafet Bağış Kampanyası” ile bu yıl da ihtiyaç sahibi on binlerce çocuğa kıyafet ulaştıracak. Kıyafet Bağış Kampanyası,Migros, Ariel, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Toplum Gönüllüsü gençler sosyal sorumluluk iyilik

Migros, Ariel ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), “Kıyafet Bağış Kampanyası” ile bu yıl da ihtiyaç sahibi on binlerce çocuğa kıyafet ulaştıracak. 19 Ekim- 30 Kasım tarihleri arasında 56 ilde, toplam 975 Migros ve Kipa Mağazalarına getirilen kıyafetler, Ariel ile yıkanıp temizlenerek Toplum Gönüllüsü gençlerin desteği ile çocuklarla buluşacak.

Migros, Ariel ve TOG işbirliğinde düzenlenen“Kıyafet Bağış Kampanyası” kapsamında, 19 Ekim-30 Kasım tarihleri arasında Migros’a getirilen kıyafetler Ariel ile yıkanıp temizlenecek, Toplum Gönüllüsü gençlerin desteğiyle de ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak.

“Kıyafet Bağış Kampanyası” kapsamında, 2012 yılından bu yana 225 binin üzerinde çocuk, Ariel’le yıkanmış, tertemiz kıyafetlerine kavuştu. Bu yıl yeniden hayata geçirilen kampanya ile desteğe ihtiyacı olan binlerce çocuğa yepyeni giysiler ulaştırılması hedefleniyor.

Kampanyaya katılmak için, paylaşmak istediğiniz kıyafetleri 30 Kasım’a kadar Migros ve Kipa Mağazaları’ndaki Ariel Kıyafet Bağışı makinesine atmak yeterli.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz