BÜMED Çocuk Şenliği Bu Yıl 10 Mayıs’ta!

0

BÜMED Çocuk Şenliği Bu Yıl 10 Mayıs’ta!

annesinin meleği kreş anaokulu

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından her sene düzenlenen çocuk şenliği bu sene 10 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek.

Bir şenlik havasında geçen bu özel günde, Boğaziçili anne babalar çocuklarının yetenek ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun yaz okulunu seçme fırsatı bulurken, çocuklar da etkinlik kapsamındaki eğlencenin ve atölye masalarının keyfini çıkartacaklar.

BÜMED tarafından organize edilen Çocuk Şenliği’nin bu yıl on üçüncüsü yapılıyor. Her sene çok büyük ilgi gören ve artık gelenekselleşen bu etkinlik, 11:00 – 18:00 saatleri arasında BÜMED bahçede tüm ziyaretçilere ücretsiz olarak açık olacaktır. Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüs otoparkından etkinlik süresince ücretsiz servis olacaktır.

BÜMED Çocuk Şenliği’nde katılımcı okullar ve firmalar: Boğaziçi Yaz Spor Etkinlikleri, Cumhuriyet Koleji, Etiler Müzik Okulu, Happy Nest, Hassasanne Etkinlik Merkezi, İTÜ Bilim Merkezi, L’era Fresca, Mutlu Panda Montessori Anaokulu, 37 Sanat Merkezi, Pınar Kido, Pinkberry, Sarelle, Tadelle, Tazedirekt.com

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz