Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden ziyaretçilerine büyük sürpriz!

0

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden ziyaretçilerine büyük sürpriz!

23 Nisan Şenlikleri Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden ziyaretçilerine büyük sürpriz

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi 23-24 Nisan tarihlerinde ziyaretçilerine büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Alışveriş merkezi’ne kurulacak dev LED ekranda, gerçek dünyadaki çevre ve nesneler bilgisayar tarafından ses, görüntü ve grafikle zenginleştirilerek meydana getirilecek. Etkinlikte tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri “artırılmış gerçeklik” deneyimi yaşayacaklar.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, kurulan LED ekranda yer alacak birebir boyutlarındaki dinozor, kaplan, yunus gibi hayvanlarla LED ekran üzerinde etkileşime girebilecek. Ekran üzerindeki 3 boyutlu modellemelerin ziyaretçilerin yanında olduğu izlenimi yaratılan etkinlikte çekilen fotoğraflar da katılımcılara hediye edilecek. Etkinlik sonrası hazırlanacak viral video’ya ise Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi sosyal medya sayfalarından ulaşılabilecek.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenecek ve çeşitli okullardan öğrencilerin katılacağı aktivitelerde ise folklor, koro ve dans gösterileriyle Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine keyifli anlar yaşayacak.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz