Buyaka’dan 23 Nisan’a Özel Etkinlikler

0

Buyaka 2. yılını çocuklarla kutluyor!

19 – 27 Nisan 2014, 13:00 | Buyaka AVM , Ümraniye

Anadolu Yakası’nın önemli yaşam kompleksi Buyaka, 2. yılını çocuklara özel etkinliklerle kutluyor.  Buyaka minik misafirlerini 23 Nisan’da Alaaddin’in Sihirli Lambası ile büyülü bir yolculuğa çıkarıyor.

Dile benden ne dilersen…  

Aladdin ve Cini, tüm çocukları sihirli sarayda eğlenmeye bekliyor. Doyasıya eğlence ve sürprizler Buyaka’da.

Anadolu Yakası’nın önemli yaşam kompleksi Buyaka, 2. yılını çocuklara özel etkinliklerle kutluyor.  Buyaka minik misafirlerini 23 Nisan’da Alaaddin’in Sihirli Lambası ile büyülü bir yolculuğa çıkarıyor.

Türkiye’nin ve Anadolu Yakası’nın ilklerinden oluşan seçkin marka karması, teraslı gurme restoranları, özgün mimari yapısı ile ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatan Buyaka, sosyal ve kültürel etkinliklerini 2. yılında da sürdürüyor.

Buyaka’da 23 Nisan Çarşamba günü çocuklarla buluşacak olan Alaaddin’in Sihirli Lambası etkinliği kapsamında küçükler, Alaaddin’in sarayını gezerek masallarını dinleyecek, Lambanın Cini’nden sihirbaz gösterilerini deneyimleyecekler. Küçüklerin yaratıcılıklarını ortaya koyacakları sihir ve saray takıları atölyelerinin yanı sıra oyuncak ve maske yapımı ile kum boyama aktivitelerinde eğlenceli dakikalar çocukları bekliyor. Günün sonunda çocuklar Alaaddin’in halısında fotoğraf çektirip etkinlik katılım belgelerine sahip olacaklar. Alaaddin’in Lambası etkinliği 27 Nisan tarihine kadar tüm çocukları Buyaka’da bekliyor.

Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu yıl GNC’nin doğal beslenme destek ürünleri sponsoru olduğu Anadolu Efes Spor Kulübü ve desteklediği LÖSEV’in Buyaka’da çocuklara yapacağı sürpriz ile daha da coşkulu kutlanıyor. Buyaka ve GNC işbirliğinde gerçekleşen etkinlikte Anadolu Efes basketbol takımı oyuncuları çocuk hayranlarıyla bir araya gelirken aynı zamanda onlarla basketbol maçı da yapacaklar. Military Kids by Orçun Yıldız eşliğinde gerçekleşecek olan spor eğitiminde çocukları keyifli dakikalar bekliyor. Danslarıyla her maçta dikkat çeken Efes Kızları da çocuklara şölen tadında bir şov sunacaklar. LÖSEV ile gerçekleştirilen işbirliği ile lösemi hastası küçükler hayallerindeki basketbolcularla fotoğraf çektirip imza alma imkânı da elde edecekler.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz