Kitap Kurtları için yarışma: Kitabı Oku, Kapağı Tasarla, Ödülü Kazan!

0

Kitabı Oku, Kapağı Tasarla, Ödülü Kazan!

Kitabı Oku, Kapağı Tasarla, Ödülü Kazan! “Gülten Dayıoğlu 50. Sanat Yılı” kapsamında düzenlenen “Gökkuşağının Yedi Rengi” adlı resim yarışmasına başvurular başladı.

“Gülten Dayıoğlu 50. Sanat Yılı” kapsamında düzenlenen “Gökkuşağının Yedi Rengi” adlı resim yarışmasına başvurular başladı.

Gülten Dayıoğlu kitaplarından Gökkuşağı serisine ait Gökyüzündeki Mor Bulutlar, Ölümsüz Ece ve Parpat Dağı’nın Esrarı kitaplarından birine yeni kapak yapılması konulu resim yarışmasına katılarak para ödülü kazanma şansı yakalayabilirsiniz..

Son başvuru 15 Nisan olarak belirlendi. Yarışmaya katılmak için İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı orta öğretim okullarından birinde Orta öğretim öğrencisi olmak (5 – 8 Sınıflar) gerekmektedir. Büyük boy resim defterine kuru boya, sulu boya, goaj ve ekolin gibi tekniklerden birini kullanarak kitabı en iyi şekilde yansıtacak renkli kapak çalışması yapılmalı. Kapak çalışmasının yanında yarışmacının ad ve soyadının, okulu, sınıfı, açık adresi, mail adresi, okul ve ev telefonlarının yer aldığı dosya Altın Kitaplar Yayınevi’ne gönderilecektir.

Yarışmada ilk 3′e giren kapaklar özel bir baskı ile kitap haline getirilecek ve kazananların çalışmaları Gülten Dayıoğlu’nun 50. Yıl Kutlaması’nda sergilenecek. Ayrıca 1′ye bin TL., 2′ye 750 TL. ve 3.’ye 500 TL. para ödülü verilecek..

Son başvuru tarihi: 15 Nisan 2013

Yarışmayla ilgili detaylar için: www.altinkitaplar.com

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz