Cartoon Network’ten Paw Patrol hayranlarına ödüllü yarışma

0
Cartoon Network’ten Paw Patrol hayranlarına ödüllü yarışma

Cartoon Network, Spin Master ile Paw Patrol’ün 20 Ağustos’ta vizyona girecek yepyeni filmini özel bir yarışmayla kutluyor. Paw Patrol ile ilgili sorulara yanıt veren çocukları; XBOX oyun konsolu, tablet ve elektrikli kaykay, Paw Patrol filmi oyuncakları gibi büyük ödüller ve daha birçok sürpriz ödül bekliyor.  Cartoon Network, Paw Patrol’ün yeni macerasını merak edenler ve filmi ödüllerle kutlamak isteyen çocukları 20 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında www.cartoonnetwork.com.tr’de gerçekleşecek yarışmaya davet ediyor. 

Paw Patrol köpekçikleri yepyeni filminde macera şehrini kurtarmaya, Cartoon Network ise filmi, ödüllü bir yarışmayla kutlamaya hazırlanıyor. Yarışmada Paw Patrol ile ilgili sorular çocuklara soruluyor ve çizgi filmin hayranları kolaylıkla soruları cevaplayabiliyor. 

Köpekçikleri en iyi tanıyan Xbox’ı kapıyor

20 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasına www.cartoonnetwork.com.tr adresinden gerçekleşecek yarışmada soruları yanıtlayan çocuklar arasından 1 kişi XBOX One S oyun konsolu, 1 kişi tablet, 1 kişi elektrikli kaykay, 1 kişi akıllı saat, 1 kişi trambolin, 2 kişi denge tahtası, 3 kişi waveboard kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca 20 kişi de Paw Patrol filminin birbirinden eğlenceli Spin Master’dan oyuncaklarıyla buluşacak.  

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz