Çocuğunuz Hayalindeki Oyun Parkını yaratsın, Gratis’ten ödülünü kazansın

0
Gratis’in artık gelenekselleşen resim yarışmasının bu yılki konusu “Hayallerindeki Oyun Parkını Yarat çocuk kulübü ödüllü yarışma resim yarışması Resim Yarışması başvuru Resim Yarışması 2019 ödüllü resim yarışması ödüllü yarışma ödülü yarışma Ulusal ve uluslararası çocuk resim yarışması yarışma konusu 2019 cocuklar icin resim yarismasi 2019 çocuk resim yarışmaları 2019 yılındaki çocuk resim yarışmaları 2019 resim yarışmaları ortaokul 2019 resim yarışmaları 2019 ilkokul resim yarışmaları 2019 resim yarışması 2019 resim yarışmaları ortaokul çocuk resim yarışmaları çocuk resim yarışmaları 2019 Çocuk Resim Yarışması çoçuk resim yarışmaları 2019 annesinin meleği yarışması çocuklar için en son çıkan resim yarışmaları çocuklar için resim yarışması çocuklar için resim yarışmaları 2019 ilkokul resim yarışmaları ilkokul resim yarışmaları 2019 ilkokul resim yarışması ödüllü resim yarışmaları ödüllü resim yarışmaları 2019 ödüllü resim yarışması okul öncesi resim yarışması 2019 para ödüllü resim yarışması resim yarışma resim yarışmaları resim yarışmaları 2019 resim yarışmaları 2019 ortaöğretim istanbul resim yarışmaları 2019 ortaokul resim yarışmaları resimleri resim yarışmaları tarihi resim yarışması 2019 resim yarışması 2019 ilkokul Resim Yarışması başvuru resim yarışması için nasıl pastel kullanmalı resim yarışması teması türkiye resim yarışmaları 2019 ulusal resim yarışma ulusal uluslararası resim yarışmaları ulusal ve uluslararası resim yarışmaları uluslararası çocuk resim yarışması uluslararası resim yarışmaları uluslararası resim yarışmaları 2019 2019 istanbul resim yarışmaları cocuk resim yarışmaları 2019 çocuk yarışmalar 2019 resim yarışmaları 2019 resim yarışmaları 2019 ilkokul 2019 istanbul resim yarışmaları 2019 resim yarışması çocuk yarışmalar 2019

Gratis’in artık gelenekselleşen resim yarışmasının bu yılki konusu “Hayallerindeki Oyun Parkını Yarat”…

 

Çocukların hayal güçleri ve yaratıcılıkları sınır tanımaz. Kişisel bakım ve kozmetikte yüzlerce marka ve binlerce ürünü bir araya getiren Gratis, onların yaratıcılıklarını daha da geliştirmek ve resim sanatını sevdirmek için her yıl birbirinden değerli ödüllerle son derece keyifli bir resim yarışması düzenliyor. Gratis’in minik ressamlar için düzenlediği resim yarışmasının 4.sü ise şimdi çocukların katılımını bekliyor. 7 ve 10 yaşları arasındaki tüm çocukların katılımına açık olan resim yarışmasında ödüllere ulaşabilmek için miniklerin yapması gereken tek şey, herhangi bir Gratis mağazasından ücretsiz olarak alacakları katılım formunu doldurmak ve hayallerindeki oyun parkını yaratmak.

Gratis, 10 Nisan 2013 tarihine kadar katılımları bekliyor…

Gratis’in artık gelenekselleşen resim yarışmasının bu yılki konusu “Hayallerindeki Oyun Parkını Yarat”…  Yarışmaya başvuru yapmak isteyenlerin Gratis mağazalarından temin edecekleri formları doldurarak eserleri ile birlikte 10 Nisan 2013 tarihine kadar yine herhangi bir Gratis mağazasına teslim etmeleri gerekiyor. Eserlerin A3 ebadında olması isteniyor. Öte yandan sulu boya, pastel boya, sentetik boya, yağlı boya, silinmez ispirtolu kalem, ince uçlu keçeli kalem ya da çini mürekkebi gibi malzemeleri isteğe bağlı olarak kullanmak serbest bırakılıyor. Eserleri değerlendirecek jüri üyeleri ise uzman kişilerden oluşacak. Yarışma sonuçları, 23 Nisan 2013 tarihinde Gratis’in, www.gratis.com.tr adresinden duyurulacak ve ödülleri kazananlar belli olacak.

 

Dereceye girenler, birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacak… 

 

Yarışmada dereceye girenleri bekleyen ödüllerse şimdiden tüm çocukların hayallerini süslüyor. Yarışmanın birincisi SAMSUNG GALAXY NOTE TABLET PC, ikincisi SONY PLAYSTATION 3 (320 GB) OYUN KONSOLU ve üçüncüsü SAMSUNG WB150 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ kazanıyor.

 

www.gratis.com.tr

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz